Ordululardan İftar Sofrası

28 Haziran 2015, Pazar - 15:06

Çayırova Ordulular Derneği hafta sonu yoğun bir katılım ile Çayırova Ordulular Derneği önünde bir iftar programı düzenledi.

Hafta sonu gerçekleşen programa Çayırova Ordulular dernek başkanı Ramazan Demir ve Yöneticileri Çayırovanın sevilen hocaları Asım Köle, Recep Taşkın hocaların okudukları dualar ile iftar programına katılan ayrı bir güzellik kattılar. İftar programına ayrıca çok sayıda Ordulular dernek yöneticileri aileleri ile birlikte iştirak etti.

Çayırova Ordulular Derneği Hız Kesmiyor

Yenilen yemekler sonrasında okunan dualar ile iftar programı gerçekleşti, çay ve sohbetler ile devam eden program sonrasında ise Dernek başkanı Ramazan Demir “Ordulular Derneğimiz Çayırova ilçemizde çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Her geçen gün ise yeni arkadaşlarımız aramıza katılıyor. Yaşanan bu gelişmeler hem beni hem de dernek yöneticilerimizi mutlu ediyor. 2015 yılında yapacağımız kültürel etkinlikler ile çalışmalara ara vermeden sürdüreceğiz dedi. İlerleyen süreçte de üyelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimiz devam edecektir” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki