Ordululardan Gönül Sofrası

Ordululardan Gönül Sofrası
19 Haziran 2016, Pazar - 12:48

Çayırova Ordulular Derneği Hafta Sonu Yoğun Bir Katılım İle Çayırova Ordulular Derneği Önünde Geleneksel İftar Programı Düzenledi.

Hafta sonu gerçekleşen programa Çayırova Ordulular dernek başkanı Ramazan Demir ve Yöneticileri Çayırova’nın sevilen hocaları Recep Taşkın, İsa Bacacı hocaların okudukları dualar ile iftar programına katılanlara ayrı bir güzellik kattılar. İftar programına Çayırova Ordulular dernek başkanı Ramazan Demir ve yönetimi, AK Parti Çayırova belediye meclis üyeleri Murat Tunç, Mehmet Zeyneloğlu, Çayırova Özgürlük Mahallesi Muhtarı Rahman Güler, ayrıca çok sayıda Ordulular dernek yöneticileri aileleri ile birlikte iştirak ettiler.

Bereket Ayında Çayırova Ordulular İftarda Buluşturdu

Geleneksel Ordulular iftar yemeği sonrası bir selamlama konuşması yapan Çayırova Ordulular Derneği Başkanı Ramazan Demir, mübarek ramazan ayında hep birlikte iftar yapmanın heyecan ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, yemeğe katılan herkese teşekkür etti. Başkan Ramazan Demir “Ordulular Derneğimiz Çayırova’da çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Her geçen gün ise yeni arkadaşlarımız aramıza katılıyor. Yaşanan bu gelişmeler hem beni hem de dernek yöneticilerimizi mutlu ediyor. 2016 yılında yapacağımız kültürel etkinlikler ile çalışmalara ara vermeden sürdüreceğiz dedi. İlerleyen süreçte de üyelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimiz devam edecektir” dedi. Yenilen yemekler sonrasında okunan dualar ile iftar programı gerçekleşti, çay ve sohbetler ile devam eden programda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki