Ordululardan Geleneksel Keşkek Şöleni

Ordululardan Geleneksel Keşkek Şöleni
17 Nisan 2016, Pazar - 16:28

Çayırova Ordulular Derneği Başkanı Ramazan Demir Ve Yönetimi Öncülüğünde Ana Sponsoru Şafak İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı İbrahim Şafak’ın Katkıları İle 2.’ci Geleneksel Keşkek Şöleninde Misafirlerini Ağırladılar.

Çayırova Ordulular Derneği Misafirlerini Ağırladı

Yeni dernek lokalinde Saat 13.00’de başlayan 2. Geleneksel Keşkek şöleninde Çayırova Ordulular derneği yönetimi tam kadro ile Karadeniz’in meşhur yemeği olan Keşkek ikramında bulundular. Çayırovanın sevilen hocası İsa Bacacı tarafından Okunan dualar ile keşkek şöleni devam etti. Havanın güzel olmasını fırsat bilen yöneticiler yeni dernek lokali önünde keşkek şölenine gelen Çayırova halkına hizmet ettiler.

Başkan Demir, Ordulular Kültürel Etkinliklerde Hız Kesmiyor

Açılış konuşmasını yapan Çayırova Ordulular dernek başkanı Ramazan Demir yaptığı açıklamada;2016 yılında yapacakları kültürel etkinlikler adına bilgi sunumunda bulundu, yakın zamanda Çayırova Kuştepe’de Piknik şöleninde buluşacaklarını belirtti. Birlik ve beraberlik mesajları veren Demir ayrıca Keşkek şöleninde kendilerini yalnız bırakmayan tüm Çayırovalılara teşekkürlerini sundu.

Milletvekili Akar, Çayırova Denize Kavuşsun

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar yaptığı konuşmasında Çayırova ilçesi en çok göç alan ve hızla gelişen bir ilçe olarak görülmektedir dedi. Çayırova belediye başkanı Sayın Şevki Demirci yapacağı hizmetleri ile daha yaşanabilir bir ilçe olmak için yaptığı projeleri takip ettiklerini halka yapılacak hizmetler için bizde varız dedi. Gelin hep birlikte Çayırovayı deniz ile buluşturalım Çayırova artık denizine kavuşsun dedi. Keşkek Şölenine davet eden Ordulular derneği başkanı Ramazan Demir ve yönetimine teşekkürlerini sunarak sözlerini noktaladı.

Başkan Demirci, Güzel Günler Çayırovayı Bekliyor

Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci yaptığı konuşmasında Çayırova’da yeni projelerimiz ile kültür merkezi, kent parkımız, yüzme havuzu, otogarımız ile bu yazın yapacağımız hizmet hamlelerimiz ile daha güzel günler Çayırovamızı bekliyor diyerek, derneklerimizi el üstünde tutmaya devam ediyoruz derneklerimiz Çınar ağacın dalları gibidir dedi. Kültürel etkinlikleri ile her zaman yanlarında olmaya devam ettiklerini belirtti. Gerçekleşen Keşkek şöleninde yakın ilgi gösteren Çayırova Ordular derneğine ayrıca teşekkürlerini sunarak sözlerini noktaladı.

PROTOKOL KEŞKEK ŞÖLENİNDE YERLERİNİ ALDILAR

Programa CHP Kocaeli milletvekilleri Haydar Akar, Tahsin Tarhan, Fatma Hürriyet Kaplan,Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci, Çayırova Ak parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yöneticileri, CHP Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya ve yönetimi,  MHP Çayırova ilçe başkanı Fatih Kartal ve yöneticileri,Çayırova belediye başkan yardımcısı Fikriye Çelik, AK Parti Çayırova belediye meclis üyeleri Murat Tunç, Mehmet Zeyneloğlu, CHP Çayırova belediye meclis üyeleri Halis Koç, A. Kadir Honca,Çayırova Cumhuriyetçi kadın derneği başkanı Emine Özcan,Çayırova belediyesi özel kalem müdürü Cengiz Gürkan,Şafak İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı İbrahim Şafak. STK başkanları ve yöneticileri çok sayıda Çayırova halkı ve Ordulular aileleri ile birlikte keşkek şöleninde yerlerini aldılar.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki