Ordulular Piknik Şöleninde Buluştu

17 Mayıs 2015, Pazar - 18:16

 

Çayırova Ordulular Derneği Hafta Sonu Kuştepe Piknik Alanında Gerçekleşen Piknik Şöleninde Ordulularda Büyük Bir Buluşmanın Heyecanına ortak oldular

Hafta sonu Çayırova Ordulular Kuştepe piknik alanında gerçekleşen büyük buluşmada günün yorgunluğunu bir arada attılar renkli karelerin yaşandığı büyük buluşmada Çayırova Ordulular dernek başkanı Ramazan Demir ve yönetimin öncülüğünde hemşerilerini ağırladılar. Oldukça yoğun bir katılım ile gerçekleşen buluşmada dernek yöneticileri yoğun bir çaba sarf ettiler. Piknik şöleninde doyasıya eğlendiler davet.

ORDULAR PİKNİK ŞÖLENİNE YOĞUN İLGİ

Piknik şöleni programına Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci, Çayırova belediye meclis üyeleri, AK Parti kadın kolları başkanı Av. Hacer Banu Çürüksulu Demir, MHP ilçe başkanı Fatih Kartal, MHP Kocaeli milletvekili adayı Rıza Ağdağ, Çayırova Saadet partisi ilçe başkanı İlhami Bayrak, Milli İttifak SP. Kocaeli adayı Yusuf Aksu, SP Çayırova belediye meclis üyeleri Zeki Özçelik, Ali Uçar, STK başkanları ve çok sayıda Ordulular piknik şöleninde yerlerini aldılar.

Kuştepede Çayırova Ordulular Rüzgarı Esti

Kuştepe piknik alanında gerçekleşecek olan büyük buluşmada Ordulu sanatçılar Aydın Beyoğlu, Akkuşlu Mustafa, Akkuşlu Cafer piknik şöleninde okudukları Ordu yöresi türküleri ile ayrı bir renk kattılar. Program sabah 10.00 start aldı protokol konuşmaları sürpriz sanatçılar, yarışmalar, çekilişler, sürpriz hediyeler ile doyasıya bir gün geçirmenin mutluluğunu bir arada yaşadılar.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki