Orak Ailesinin Mutlu Günü…

MUHTEŞEM SÜNNET TÖRENİNDE BULUŞTULAR.
15 Haziran 2015, Pazartesi - 16:17

Çayırovanın Tanınan Orak İnşaat Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Genç İş Adamı Aziz Orak’ın Biricik Oğulları Baran Kerem Erkekliğe İlk Adımını Attı.

Çayırova’nın Sevilen ailesi Orak Ailesi Sünnet Merasiminde tüm dost ve sevenleri ile birlikte Oğullarının mutluluğunu birlikte yaşadı.  Hafta sonu Kuştepe Mesire Alanında Bulunan Kuştepe Cafe’de Gerçekleşen Sünnet törenine katılım yoğun oldu. Renkli karelerin yaşandığı salonda Orak ailesini yalnız bırakmayan dost ve sevenleri Elazığ yöresi halk oyunları ile doyasıya eğlendiler. Orak ailesi misafirleri ile yakından ilgilendiler.

Sünnet Töreninde Renkli Kareler Yaşandı

Sünnet törenine, Gazetemizin halkla ilişkiler sorumlusu Hikmet Uçar AK Parti Çayırova belediye meclis üyesi Mehmet Özdemir, Bölgemizde İnşaat sek törenin önde gelen genç iş adamları erkekliğe ilk adımını atan Baran Kerem’i bu mutlu günde yalnız bırakmadılar ve hediyelerini taktim ederek tebrik ettiler. Çayırova’dan çok sayıda Elazığlılar Sünnet töreninde buluştular. Ayrıca Orak ailesi öncülüğünde Cadde Döner Salonun deneyimli ustası Metin Süzen ve ekibin hazırlığı düğün yemeğini misafirlere sunmanın mutluğunu yaşadılar.

İş Adamı Aziz Orak Misafirleri İle Yakından İlgilendi

Orak ailesi erkekliğe ilk adımını atan Baran Kerem ile gurur duydular. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak Delikanlılığa ilk adımını atan genç kardeşimizi kutluyoruz ilerisindeki hayatında başarı dileklerimizi sunuyoruz.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki