ÖĞÜT VE KOÇ’A TAM DESTEK

CHP Çayırova eski Belediye Başkan Adayı Dr. Hamit Tandoğdu’dan, ismi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için geçen Milletvekili Ensar Öğüt’e tam destek geldi.
11 Kasım 2013, Pazartesi - 20:00

Tandoğdu, ‘’ Sayın Öğüt, bölgemizi çok iyi bilen bir siyasetçi, donanım sahibi bir insandır. Ülke ve Kocaeli sorunlarına da vakıftır. Büyükşehirde Öğüt’ün başarılı olacağına inanıyorum ve destekliyorum.’’ dedi.

ÖĞÜT’LE BÜYÜKŞEHİR’İ  ALIRIZ

CHP’nin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne Ensar Öğüt’ü aday yapması halinde partinin mutlak zafer kazanacağına inancının tam olduğunu dile getiren Tandoğdu, 2014 seçimlerinin önemine işaret ederek, AKP zihniyetinden Kocaeli’ni kurtarmanın yolunun bütünlükten geçtiğine dikkat çekerek şöyle konuştu;

‘’ Önümüzdeki seçimler hem bölgemiz, hem de ülkemiz için çok önemlidir. Dolaysıyla birlik olmanın vakti gelmiştir. Kitleleri peşinden sürükleyecek, sorunlara hakim, proje üretecek ekibe ihtiyaç var. Kocaeli’nde sorunlar diz boyudur. Büyük hamlelere ihtiyaç var. Devası kentimizi şahlandıracak donanımlı bir Büyükşehir adayı ile CHP seçimlerin galibi olabilir. Ensar Öğüt vekilimizde tüm bu özellikler mevcut. Kendisi ilimizde de çok sevilen birisi. Kocaeli’nin batı yakasında yakından tanınan bir siyasetçi. Kitleleri sürükleyecek bir insan. Öğüt’ün aday gösterilmesi halinde kazanmamak için hiç bir gerekçe olmaz.’’

KOÇ’LA BİR BÜTÜNÜZ

2009 seçimlerinde CHP’nin Çayırova Belediye Başkan Adayı olan Dr. Hamit Tandoğdu, Çayırova’ya yönelik değerlendirmelerde de bulundu. Tandoğdu, geçtiğimiz  günler sonuçlanan ön seçim sonrası Timur Koç’un aday çıkmasına ilişkin konuşurken de, ‘’Ön seçimde partililerimiz iradesini ortaya koyarak Timur Koç’la yarışa girme kararı vermişlerdir. Ortaya güçlü bir tablo çıkmıştır. CHP’lilerin Çayırova’da kenetleşme dönemidir.  Ortada ne bir kırgınlık vardır, ne de artık bir parti içi yarış. Şimdi tek hedefimiz Çayırova’da seçimleri kazanmaktır. Timur Koç’la birlikte CHP bir bütündür, o bütünlük partimizi iktidara taşıyacaktır. Her birimiz sadece elimizi değil, tüm bedenimizi taşın altına sokarak seçimleri kazanmak zorundayız. Çayırova’nın  çağdaş, ve modern kentleşmesi, halkımızın yaşanabilir bir kentte  nefes almaları için bunu yapmak zorundayız.’’ şeklinde görüş belirtti.

GÖREVDEN KAÇMAM

Tandoğdu,  kendisinin de her türlü göreve hazır olduğunu ifade ederek, ‘’Gayemiz CHP olarak Çayırova’da partimizin bayrağını belediyeye dikmektir. Herkese büyük sorumluk düşüyor.  Kimse görevden kaçamaz. Bana da bir sorumluluk düşerse dişimle tırnağımla yerine getireceğim. ‘’ dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki