O salona Ömer Halis Demir adı verildi

O salona Ömer Halis Demir adı verildi
09 Ağustos 2016, Salı - 12:37

Darbe gecesi vatanın geleceğini kurtaran, kendisine gelen vatan haini komutanın alnından vurduktan sonra şehit edilen Ömer Halis Demir’in adı MHP İl Başkanlığı’nda ki toplantı salonuna verildi.

15 Temmuz darbe gecesi Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda komuta kademesini kontrol etmek için gelen darbeci vatan haini komutanı şehit olacağını bile bile kurşun sıkarak öldüren ve darbenin seyrini tamamen değiştiren vatan kahramanı Ömer Halis Demir’in adı MHP Kocaeli İl Başkanlığı toplantı salonuna verildi. MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve il yöneticilerinin katıldığı açılışta konuşan Ünlü, “Bugün Ömer Halis Demir neyse, Fırat Çakıroğlu, Serdar Gökbayrak neyse İzmir’de düşmana ilk kurşunu sıkan Hasan Tahsin’de odur” dedi.

 

HOCA GÖRÜNÜMLÜ TERÖRİST

Açılışın ardından gündemi değerlendiren basın açıklaması yapan Ünlü, “7 Ağustos Pazar günü İstanbul Yenikapı’da Genel Başkanımızın’da katılımlarıyla gerçekleştirilen tarihi miting ile Türk Milleti Çanakkale ruhunu, birlik ve beraberliğini, yenilmezliğini, tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir. ’Alim ve hoca görünümlü bir terörist, sığındığı Pensilvanya'dan getirdiği beddua seanslarıyla, nefret söylemleriyle, öfke nöbetleriyle cinayet örgütüne Türkiye'ye 'vur' emri verdi. İblis'e ruhunu satan bu vaiz, Müslüman görünümlü bu Voyvoda, ihanetle, Türk ve Türkiye düşmanlığıyla doruğa çıktı, fitne ve münafıklıkta rekor kırdı. Haçlı emellerinin taşıyıcılığını yapan FETÖ, Türkiye'nin kalbine nişan aldı” ifadelerinde bulundu.

 

BUNDAN SORA HATAYA YER YOK

Konuşmalarına devam eden Ünlü, “15 Temmuz'da tankın önüne milli vicdan dikildi ve emperyalizmin maşası bu hainlerin defterini dürdü. Türk Milleti adeta şahlandı ve tüm dünyaya ders verdi. Değerli basın mensupları, bu süreçten sonra iktidar partisinin sorumluluğunun daha fazla arttığını kendilerine hatırlatıyoruz. Hangi çevreden olursa olsun adil olmak kaydıyla devlet içinde ve belediyelerde kanser gibi yayılmış bu hain yapının şah damarlarının kesileceğine inanıyoruz.  Aslında 15 Temmuz da FETÖ yapılanmasının bundan önce çok ciddiye alınmadığı ortaya çıkmış oldu. Bundan sonra bu süreçte bir hataya daha yer yoktur” şeklinde konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki