NİYAZİ TONGAZ VE ARKADAŞLARI SON NOKTAYI KOYDU.

Geçtiğimiz gün Dilovası ve Kocaeli siyaset gündemine bomba gibi düşen, Dilovası Ak Partide ki çatlaklar Dilovası gündemini oldukça meşgul etmişti. Halen daha istifa edip etmedikleri merak edilen kurcu Belde Başkanı ve eski birim başkanları ve yönetim kurulu üyelerinden son açıklama geldi.
10 Kasım 2013, Pazar - 17:44

 İsti,fa konusunda yanlış anlaşıldıklarını belirten yöneticiler “halen Ak Partiliyiz ama 2014 yerel seçimlerinde Ercan Dalkılıç’ı destekleyeceğiz” dediler.

 

     Dilovası Ak Partinin önemli isimlerinden, Dilovası Kurucu Belde Başkanı Niyazi Tongaz, Ak parti eski belde sekreteri Ahmet Ağdur, Ak Parti eski Sosyal İşlerden sorumlu birim başkanı Hüsamettin Meral, Ak Parti Yönetim kurulu üyeleri Hamza Ramoğlu, Bahattin Didinç ve eski Mahalle Başkanlarından Berat Kılıç bir basın açıklaması göndererek yapılan tartışmalara son noktayı koydular. Sosyal İşlerden sorumlu eski ilçe yöneticisi Hüsamettin Meral tarafından gönderilen basın açıklaması;

 

     “Bizler Ak parti teşkilatı kurucuları olarak partimize hizmet etmekten kıvanç duyduk. Halen bu partiye hizmet etmekteyiz, fakat ilçemizde Ak Parti teşkilatı ve Mevcut Belediye Başkanı son 5 yılda izledikleri siyaset ve politika tamamen parti tüzüğü dışında belli kişi ve şahıslara hizmet etmektedir. Toplumun beklentilerine cevap vermekten uzak partiye, Ülkeye ve özellikle İlçemize zarar veren belli bir takım çevrelere menfaat ve çıkar sağlamaktadır.

     Bu sebeple Dilovası’nda 3 dönem belediye Başkanlığı yaparak üst seviyede İlçemize hizmet sağlayan, İlkeli ve dürüstlüğüne inandığımız, Partilerin değil halkın adamı olan Kurucu belediye Başkanımız Ercan Dalkılıç ile 2014 yerel seçimlerinde hareket etme kararı aldık, Tüm kamuoyuna ve siz basın mensuplarına duyurulur.”

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki