Namazgâh Projesi’nin startı verildi

Namazgâh Projesi’nin startı verildi
11 Mart 2016, Cuma - 12:30

Kandıra’daki projelerin mimarı Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ilçenin büyümesine ve gelişmesine katkı sağlayacak olan Namazgah Projesinin startını verdi

 

Kandıra Namazgah Projesi, yürüyüş yollarının aydınlatılması, mescid, açık hava müzesi, seminer, toplantı salonu, yeme-içme olanaklarının bulunduğu kafeterya, 1000 kişilik düğün salonu ve eğitim amaçlı çalışmalara ev sahipliği yapacak. Tarihi Namazgah Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin de yapılacağı alanda Kandıra halkına yakışan bir yatırım yaptıklarını ifade eden Başkan Köken, “Vatandaşımıza yakışan bir yatırımı gerçeğe dönüştürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Halkımızın sosyal kent yaşantısına katılım sağlaması ve kültürel aktivitelerden yararlanabilmesi için düşündüğümüz projemiz,  modern tasarımı ile şehrimize yakışır bir nitelikte tasarlandı” dedi. 


KANDIRA, KÜLTÜR ŞEHRİ OLACAK
Yapılan çalışmalarla ilçenin kültürel gelişimine önem verdiklerini ifade eden Başkan Köken, “Sosyal ve kültürel faaliyetlerin gerçekleştirileceği, Kandıra’ya yakışır bir kültür merkezi yapılacak. Vatandaşlarımız yaptığımız Kültür Merkezimizle her alandaki kültürel aktivitelere doyacak. Yaptığımız hizmetler ile ilçemiz büyüyüp gelişiyor, değişiyor ve güzelleşiyor. Kandıra’mızı kültür şehri yapmak adına birçok yatırımı hayata geçirmek için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki