Mustafa Kamalak Kocaeli'ye Geliyor

05 Şubat 2016, Cuma - 13:42

Saadet Partisi Körfez İlçe Teşkilatı’nın kongresine genel başkan Mustafa Kamalak da katılacak. Kongrede, mevcut başkan Ömer Faruk Coşkun’un yeniden seçilmesine kesin gözüyle bakılıyor

 

Saadet Partisi (SP) Körfez İlçe Teşkilatı’nın 21 Şubat’ta gerçekleştireceği kongreye, SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak da katılacak. İlçe başkanı Ömer Faruk Coşkun, bu nedenle genel kurula büyük önem verdiklerini ifade ederek, “Genel başkanımız Mustafa Kamalak’ın da katılacağı kongremiz, tam bir şölen havası içinde yapılacak. Şölen havası şeklindeki kongremize tüm halkımızı ve partililerimizi bekliyoruz” dedi.

 

TEK ADAY OLACAK

Mevcut ilçe başkanı Ömer Faruk Coşkun’un yeniden aday olacağı ve seçilmesine kesin gözüyle bakılan kongrenin tek adaylı olmasına da kesin bakılıyor. Kongreyle ilgili açıklama yapan Ömer Faruk Coşkun ayrıca şunları söyledi: “Milletimize, memleketimize ve İslam alemine hayırlı olsun. Ülkemize ve ilçemize katkı sağlamaya çalışacağız. Kongremizi tamamlayarak, ülkemiz ve ilçemiz için hizmet üretmeye devam edeceğiz.

 

PROJELERE DEVAM

İlçemiz ve milletimizin hayrına olan her türlü çalışmanın destekçisi olacağız. İlçemiz için projeler üretmeye devam edeceğiz. Körfez Belediye Meclisi’nde, Petline ile ilgili konuda, kapalı pazarlar yapılması ve bunun için alınan kararları olumlu buluyor ve destekliyoruz. Bir an önce kapalı pazar yapılacak noktalarda çalışmalar başlamalı. Çöp fabrikasının Körfez’e yapımından vazgeçildiği izlenimini veren çalışmalar ve açıklamaları da memnuniyetle karşıladık.

 

BARAN’A TEŞEKKÜR

Halkın yanında yer aldığı için belediye başkanı İsmail Baran’a ve meclise teşekkür ediyoruz. İlimtepe’de de, belediye arsalarının TOKİ ile trampa edilmesini, eğer yatırım yapılacaksa ve söylenenler yapılacaksa destekliyoruz. İlçenin jeolojik olarak sıkıntısını da göz önüne alarak, yapılacak sosyal donatıların, imar tesislerinin ilçenin imar sorunlarını çözebileceğini düşünüyoruz. Bu anlamda, ilçemizin gelişmesi ve kalkınması için konunun faydalı ve toplum yararına olduğunu düşünüyoruz.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki