MÜSİAD’a 8 yeni üye

MÜSİAD’a 8 yeni üye
19 Mayıs 2016, Perşembe - 16:12

Kısa adı MÜSİAD olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Kocaeli Şubesi’nin her yıl düzenlendiği geleneksel “Aile Kahvaltısı” dün sabah, her yıl olduğu gibi Maşukiye Yazıcılar Tesisleri’nde gerçekleşti.

MÜSİAD Şube Başkanı Celal Ayvaz’ın ev sahipliği yaptığı aile kahvaltısına, aynı zamanda MÜSİAD üyesi de olan AK Parti il Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, eski başkanlar Nuri Tabanlı ve Recep Bilal Şengün ile üyeler, eşleri, çocukları ve genç MÜSİAD’lılar katıldı.

Geleneksel kahvaltıda, MÜSİAD’ın 8 yeni üyesi; Mehmet Aydın(Aydın Oto)Ozan Cumhur (Albayrak İnşaat) Muhammet Çabuk(Çenesuyu A.Ş) Yaşar Bayan(Bursa İskender) Yusuf Dursun(Uzmanlar Platform) Savaş Kopuk(Emiroğlu İnşaat) Mümin Üna(Ünaltın Grup)l ve İbrahim Duran(Albaraka Türk)’a rozetleri takıldı. Kocaeli Şube Başkanı Celal Ayvaz, “Bu aile buluşmasını anlamlı kılan sizlersiniz. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için buradayız. Yaşadığımız hayatı anlamlı kılan Ramazan ayında sağlıklı ulaşmayı ibadetlerimizi layıkıyla yapmayı Allah nasip etsin.” dedi. Ayvaz,  Genel Başkanları Nail Olpak’ın da katılacağı geleneksel iftar yemeğini 8 Haziran’da yapacaklarını belirtip, üyeleri davet etti.

Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez, etkinlik için Kartepe’yi seçen yönetime teşekkür etti.

AK Parti İl Başkanı Ceyhan, bu aileyle birlikte olmaktan keyif aldığını belirtti, “Bizleri bir araya getiren şube başkanına teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki