Müsiad Sobay’yı ziyaret etti

Müsiad Sobay’yı ziyaret etti
04 Aralık 2015, Cuma - 17:32

Müstakil Sanayicileri İşadamları Derneği (MÜSİAD) AK Parti İlçe Başkanı Hasan Soba’yı ziyaret etti.


Başta Müsiad Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kurt olmak üzere, Bşk. Yrd. Ve Mali İşler Komisyon Başkanı Mehmet Penbegüllü, Eğitim Komisyonu Başkanı Ahmet Doğan Güler, Basın Yayın Komisyonu Başkanı Ahmet Demir, Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Orhan Kahya ve MÜSİAD Gebze Şubesi’nin eski başkanlarından Adnan Kurt’un hazır bulunduğu toplantı dostane bir havada geçti.

Gebze gibi büyük metropolün sorunlarının da konuşulduğu ziyarette, Hasan Soba; gelecekte yapılacak altyapı ve ulaşım projelerinden bahsederken önümüzdeki süreçte halkın ihtiyaçları doğrultusunda yapılacak bir çok projelerinin olduğunu belirtti. Bunun için teşkilatlar olarak Türkiye genelinde büyük bir seferberliğin yapıldığını söyledi. Müsiad’ın misyonu itibariyle Gebze gibi merkezi yerde kilit rolde olduğunu ve Müsiad’a desteklerinin her zaman süreceğini söyleyen Soba, İleriye dönük projelerden özellikle eski Askeriye Kışlası’nın Gebze halkının en güzel şekilde faydalanacağı şekilde Gebze'ye kazandırılacağını  ve şu anda yeşil alan, park şeklinde düşünüldüğünü söyledi. Metro’nun da altyapısının en kısa zamanda hazırlanıp Gebze Halkının hizmetine gireceğinden bahseden Soba; ziyaretten çok memnun olduğunu söyledi.

Ziyaretin ardından MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Ali KURT ve Yönetim Kurulu üyeleri Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Soba’ya misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederken Hasan Soba ise MÜSİAD Gebze Şubesi’ni ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti iletti ve en yakın zamanda iade-i ziyarette bulunacağını bildirdi.    

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki