MUHTEŞEM SÜNNET TÖRENİNDE BULUŞTULAR

31 Ağustos 2015, Pazartesi - 13:11

Kızıl Ailesinin Mutlu Günü

Bölgemizin Sevilen Cem Demir Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Olcay Kızıl’ın Biricik Oğulları Kaan Erkekliğe İlk Adımını Attı.

Bölge’nin Sevilen ailesi Kızıl Ailesi Sünnet Töreninde tüm dost ve sevenleri ile birlikte Oğullarının mutluluğunu birlikte yaşadı. Tuzla Sahil Alanında Bulunan Morsalkım Restaurant’da Gerçekleşen Sünnet törenine katılım yoğun oldu. Renkli karelerin yaşandığı salonda Kızıl ailesini yalnız bırakmayan dost ve sevenleri Erkekliğe ilk adımı atan Kaan Kızıl’a hediyeleri ile mutluluğuna ortak oldular. Kızıl ailesi misafirleri ile yakından ilgilendiler.

Emlak Sektörünü buluşturan Sünnet Töreni

Bölgemizde çok sayıda Emlak sekteronun genç iş adamlarının katıldığı muhteşem Sünnet töreninde renkli kareler yaşandı. Çayırovanın Genç İş Adamı Aymaç İnşaat yönetim kurulu üyesi Selahattin Uçar Kızıl ailesini yalnız bırakmadı Erkekliğe ilk adımı atan Kaan’a ilerindeki hayatında başarı dileklerinde bulundu.

İş Adamı Olcay Kızıl Misafirleri İle Yakından İlgilendi

Olcay ve Gülşah Kızıl ailesi erkekliğe ilk adımını atan Kaan ile gurur duydular. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak Delikanlılığa ilk adımını atan genç kardeşimizi kutluyoruz ilerisindeki hayatında başarı dileklerimizi sunuyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki