MUHTEŞEM DÜĞÜNDE BULUŞTULAR

03 Aralık 2014, Çarşamba - 14:21

Çayırova İlçesinin Sevilen Ailesi Olan Çağır Ailesi’nin Yakışıklı Oğulları Fatih ve Gürsoy Ailesinin Güzel Kızları Fatma İle Hafta Sonu Gerçekleşen Görkemli Bir Düğün İle Evliler Kervanına Katıldılar.

Bölgemizin Yeni Gözde mekânı olan Saray düğün sarayında gerçekleşen düğün merasiminde İş ve Siyasetinin önde gelenlerine sahne oldu. Çok sayıda İlçemizdeki Sivaslıların katıldığı Düğün töreninde genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Çayırova ilçemizin sevilen ailesi Baba Mehmet Çağır Düğüne katılan dost ve sevenleri ile yakından ilgilendi. Düğün Merasimine Okunan Dualar ve İlahiler Semazen gösterileri ile Renkli karelerin yaşandığı düğünde Diyanet işleri başkanlığı haseki eğitim merkezi öğretim görevlisi Ali Rıza Temel Peygamber Efendimizin hayatını evlilik ile ilgili konuları Düğün merasimine katılanlara yaptığı dini açıklamalar ile bilgilendirdi. Evliliğe ilk adımlarını atan genç çifti bu mutlu günde yalnız bırakmadılar.

MHP Çayırova ilçe Başkanı İsmail Akkuş ve yöneticileri Çayırova Belediye Meclis Üyesi Sefa Yılmaz, Çayırova talebe yurdu başkanı Asım Köle, Çayırova Sivaslılar dernek başkanı Yunus Kale, Çayırova Emekliler dernek başkanı Ahmet Ünal Gebze Sivaslılar dernek başkan yardımcısı Halil İbrahim Çelik. Bölgemizde hizmete yeni giren Saray düğün sarayında bir araya geldiler Ayrıca Çağır ailesi düğüne katılan dost ve sevenlerine yemek ikramında bulundular. Çayırova ilçemizdeki İş adamları STK Başkan ve yöneticileri hazır bulundular. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak hayatlarını birleştiren genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileklerimizi sunuyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki