Muhteşem Düğünde Buluştular

Muhteşem Düğünde Buluştular
02 Mayıs 2016, Pazartesi - 15:07

Çayırovanın Sevilen Siması Gümüşspor Başkanı Fikret Bilici Oğlunun Düğününde Dost Ve Sevenlerini Ağırladı. Genç Çifti Sevenleri Yalnız Bırakmadılar Görkemli Düğünde Renkli Kareler Yaşandı.

Çayırova İlçemizin Sevilen Ailelerinden  Keskin ve Bilici Aileleri Düğün Töreninde Buluştu. Safiye - Fuat Keskin ailesinin güzel kızları Sümeyra ve Fikriye – Fikret Bilici ailesinin yakışıklı oğulları Deniz ile dost ve sevenleri arasında Evliliğe  adımlarını attılar.

GÜMÜŞHANELERİ BULUŞTURAN DÜĞÜN

Çayırovanın sevilen simaları Fuat Keskin ve Fikret Bilici düğün törenine katılan misafirleri ile yakından ilgilendiler. Çok sayıda davetlinin katıldığı Düğün merasimde çekilen Gümüşhane yöresel halay eşliğinde doyasıya eğlendiler ve renkli kareler yaşandı. Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci ve AK Parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileklerinde bulundular hediyelerini taktim ederek mutluluğa yelken açan genç çifti yalnız bırakmadılar.

GÖRKEMLİ DÜĞÜNDE BULUŞTULAR

Çayırova Toprak 2 düğün sarayında gerçekleşen muhteşem düğün törenine Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci, AK Parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yöneticileri, Çayırova belediye başkan yardımcıları Fikriye Çelik, Orhan Keskin,  Çayırova AK Parti kadın kolları başkanı Hacer Banu Çürüksulu Demir ve yönetimi, AK Parti Çayırova belediye meclis üyeleri Murat Karaca, Erhan Saridede, Mehmet Bayındır, Eski CHP Çayırova belediye meclis üyesi M. Ali Kaplan, Çayırova Kızılay Şube Başkanı Halil Keskinoğlu, Akan İhtisas Spor Kulübü başkanı Hasan Akan, Sevindik Spor Kulübü başkanı Ömer Sevindik,  Çayırovaspor başkanı Murat Gültekin, Çayırova Çayırova Kulüpler birliği başkanı Muharrem Şen, Çayırova Gençlerbirliği başkanı Muzaffer Çetin, Çayırovasporun yıldız golcüsü Tayfun Keskinoğlu ve Gazetemizin imtiyaz sahibi Macit Kardeş ve bölgemizdeki çok sayıda iş ve spor adamları katıldı.  Dost ve Sevenleri Düğün töreninde  mutluluğa ilk adımlarını atan genç çifti yalnız bırakmadılar. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileklerimizi sun

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki