Muhteşem Düğünde Buluştular

12 Ekim 2015, Pazartesi - 14:16

Çayırovanın Sevilen Siması İş Adamı Bingöllü Ahmet Gündoğdu Erkek Kardeşinin Düğününde Sevenleri İle Buluştu. Görkemli Düğünde Renkli Kareler Yaşandı.

Çayırova İlçemizin Sevilen Ailelerinden  Alan ve Gündoğdu Aileleri Düğün Töreninde Buluştu. Zübeyde – Bayram Alan ailesinin güzel kızları Sibel ve Gülnaz – Muhyeddin Gündoğdu ailesinin yakışıklı oğulları Naim ile dost ve sevenleri arasında Evliliğe  adımlarını attılar.

GÖRKEMLİ DÜĞÜNDE DOYASIYA EĞLENDİLER

Çayırovanın sevilen siması Bingöllü Ahmet Gündoğdu düğün törenine katılan misafirleri ile yakından ilgilendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı Düğün merasimde çekilen yöresel halay eşliğinde doyasıya eğlendiler ve güzel kareler yaşandı. Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileklerinde bulundu

İŞ VE SİYASET DÜNYASINI BULUŞTURAN DÜĞÜN

Gerçekleşen Düğün törenine AK Parti Kocaeli Milletvekili adayı Halit Çokan, Kocaeli SP. Parti milletvekili adayı Yusuf Aksu, Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve ilçe yöneticileri, AK Parti Kocaeli il yöneticisi Ayşin Balcılar, AK Parti Gençlik kolları başkanı İbrahim Güler yöneticileri, Çayırova belediye meclis üyeleri Filiz Ayyıldız, Mehmet Özdemir, Edip Emre Gürol, Çayırova talebe yurdu hocası Asım Köle Gündoğdu ailesini yalnız bırakmadılar. İş Adamı Ahmet Bingöllü öncülüğünde Öz Çayırova Et Cafe&Restaurantın hazırladığı  yemek menüsü ile düğün törenine katılan misafirlere ikramda bulundular. Çayırova Yeşil Vadi düğün sarayında gerçekleşen muhteşem düğüne bölgemizdeki çok sayıda iş adamları katıldı.  Dost ve Sevenleri Düğün töreninde  mutluluğa ilk adımlarını atan genç çifti yalnız bırakmadılar. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileklerimizi sunuyoruz.

BİNGÖLLÜ AHMET’TEN TEŞEKKÜR

Gazetemize Açıklama Yapan Ahmet Gündoğdu GÜNDOĞDU AİLESİ ADINDA Bizleri Bu Mutlu Günümüzde Yalnız Bırakmayan Mutluluğumuza Ortak Olan Tüm Dost ve Sevenlerimize Sonsuz Teşekkürlerimizi Sunarız Dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki