Muhteşem açılış

Çayırova Gümüşhane Baba Konağı köyü dualarla açıldı. Başkanlığını Naci Çelik’in yaptığı Gümüşhane ili Baba Konağı köyü derneği dün Muhteşem bir organizasyonla hizmete açıldı. Dualar eşliğinde yapılan dernek açılışına Kocaeli ve Çayırova protokolü yoğun ilgi gösterdi.
09 Mart 2014, Pazar - 17:07

Açılışa; Kocaeli Ak parti milletvekili Zeki Aygün,Saadet Partisi Çayırova belediye başkan adayı İlhami Bayrak, Cumhuriyet halk partisi Çayırova belediye başkan adayı,Timur Koç, milliyetçi hareket partisi Çayırova Belediye başkan adayı İskender Turan, Ak parti Çayırova belediye başkan adayı Şevki Demirci, İlçe milli eğitim müdürü Şener Doğan, İlçe milli eğitim şube müdürü Kölsal Turan,Aile ve sosyal işler  bakanlığı ,Kocaeli  İl müdürü Bekir Yümnü,Çayırova ilçe emniyet müdürü Osman Gül, Gümüşhaneliler  federasyon başkanı Hamit Orgüç,Yenimahlle ve Çayırova mahallesi Muhtar adayları,  Ali Karagöz, Orhan Kanca, Handan Cengiz, Refik Kaya, Erdal Durdag ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Dernek başkanı Naci Çelik yaptığı açılış konuşmasında;

Derneğimiz 2006 yılında kuruldu bu zamana kadar kiradaydı. Yaklaşık On ay önce  derneğimize yer almak için çalışmaya başladık ve bütün üyelerimizden belirli bir aidat alarak 170 bin Türk lirasına yerimizi aldık. Allah bunları bize nasip etti, bu tur yerleri yapmak kolay değil. kendi köylülerimizin katkılarıyla bu yeri aldık. Vatanım doğduğum yer mi? doyduğum yer mi ? Biz doğduğumuz yerden Çayirova geldik onun için Çayirova’da bizim vatanımızdır.Şimdi bu vatanımızın gzelleşmesi için hep beraber elimizden gelen gayreti gösteriyoruz, Çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmayan köylülerimize ve bütün kardeşlerimize teşekkür ediyoruz dedi.

Açılış sonrasında misafirleri yemek ikramı yapıldı, Kızılay’a kan bağışında bulunuldu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki