Muhtarlar Ceyhan’ı ağırladı

Muhtarlar Ceyhan’ı ağırladı
10 Mart 2016, Perşembe - 14:08

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube yönetimiyle bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, "Biz bir aileyiz" mesajını verdi.

SICAK KARŞILAMA

STK ziyaretlerine son sürat devam eden AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Antikkapı Restoran'da Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş ve yönetiminin konuğu oldu. Kahvaltıya ayrıca İl Başkan yardımcısı Emel Ceylan Balcıoğlu, Muhtarlar Masası Koordinatörü Mehmet Çetin de katıldı. Oldukça sıcak ve samimi karşılanan Ceyhan'ın gördüğü ilgi karşısında oldukça memnun olduğu görüldü. Tek tek muhtarların sıkıntılarını dinleyen İl Başkanı Ceyhan, sorunlara çözüm bulacaklarını ifade etti. 

"MUHTARLAR İL BAŞKANI'NI SEVİYOR"

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş yaptığı konuşmada "İnsan sevdikleriyle beraber mutlu olur. İl başkanımızın muhtarlar tarafından çok sevildiğini biliyorum. Bugün benimde doğum günüm güzel bir sürpriz oldu’’ ifadelerini kaydetti."Halkımıza hizmet getirmek için kendi mahallesi için kendilerini parçalıyorlar. Kocaeli’ deki muhtarlar çok güzel hizmet ediyorlar. Bu işler gönül işidir" diyen İl Başkanı Şemsettin Ceyhan şunları belirtti:

"BİZ BİR AİLEYİZ"

"Yaptığınız işler ne kadar fedakarlık ve kutsal olduğunu biliyorum. Geçen ay Şubat’ta göreve geldiğimizden beri yaklaşık 14 aylık süre geçti. Ne zaman bir araya gelelim desek, hem şahsımıza, hem Büyükşehir’e her zaman ayrıcalık gösterdiniz.Bir senede 2 seçim geçirdik ve yüzde 56 oy aldık. 1 kasım seçimlerinde zafer almış olmamıza rağmen, rehavet olarak görseydik, bizler böylesi bir ortamda bir araya gelemezdik. İşler bazı noktalarda yolunda gidiyor. Bir seçim olmadan, bir iktidar partisinin kapısına gidip çay içilebileceğini göstereceğiz. Biz bir aileyiz."

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki