Muhtarlar, Başkan Toltar’a hizmetleri için teşekkür etti

Muhtarlar, Başkan Toltar’a hizmetleri için teşekkür etti
12 Temmuz 2016, Salı - 10:47

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Kayapınar mahallesi Muhtarı Sıddık Turak ve Turgut Özal mahallesi Muhtarı Mehmet Şirin Barış ile birlikte hizmet toplantısı yaptı. Yapılan çalışmalardan dolayı mahalle muhtarları Belediye Başkanı Toltar’a teşekkür ettiler. 
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Kayapınar mahallesi Muhtarı Sıddık Turak ve Turgut Özal mahallesi Muhtarı Mehmet Şirin Barış ve mahalle sakinleriyle görüşerek yapılan ve yapılacak hizmetlerle ilgili talepleri dinledi.
Kayapınar mahallesi mezarlığındaki yeniden yapılacak düzenlemeleri ve kırılan mezar taşlarının onarımı iç in gerekli çalışmalar için talimatlar veren Belediye Başkanı Ali Toltar, “Halkımızın hizmet önceliğini muhtarlarımızla birlikte değerlendiriyoruz. Kayapınar Mezarlığımızın devam eden düzenleme çalışmaları ve kırılan bazı mezar taşlarının onarımı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca İSU, PALGAZ ve TELEKOM’un çalışmaları nedeniyle bozulan asfaltların onarımı iç in de yine ekiplerimiz sahada çalışmalarını sürdürüyoruz” dedi.
Mahalle Muhtarları Mehmet Şirin Barış ve Sıddık Turak, Belediye Başkanı Ali Toltar’ın mahallelerine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, “Bizler halkımızın taleplerini gerekli yerlere iletiyoruz. Belediye Başkanımız Ali Toltar her türlü hizmet talebimizi ivedilikle yerine getirmektedir. Mahallelimiz adına teşekkür ederiz” şeklinde konuştular.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki