MÜFTÜLÜKTEN KARABACAK’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Darıca Müftüsü Remzi Pehlivan ve beraberindekiler, Darıca Müftülüğü bünyesinde faaliyet gösteren vakıflara Darıca Belediyesi olarak yapılan destek ve yardımlar için Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’a makamında teşekkür ederek plaket sundular.
05 Haziran 2014, Perşembe - 16:12

 

Darıca İlçe Müftüsü Remzi Pehlivan, “Müftülüğümüzün, bünyesinde barındırdığı vakıflarla birlikte hazırladığı programlara Darıca Belediyemiz maddi manevi her türlü desteği vermektedir. Başkanımız Sayın Şükrü Karabacak’a vermiş olduğu katkı ve desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz.” Diyerek görüşlerini açıkladı.

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür ederek,             “ Darıcamızda bütün kamu kuruluşlarıyla birlikte büyük bir aileyiz. Bütün çalışmalarımızı ortak akılla hareket ederek planlıyoruz. Belediye olarak bütün kurumlarımıza destek noktasına bundan sonra da elimizden geldiği kadar destek olmaya devam edeceğiz.” Diyerek kendisini makamında ziyaret ederek plaketle onurlandıran İlçe Müftüsü Remiz Pehlivan ve beraberindekilere ayrıca teşekkür etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki