MSK hedef belirledi: Senede 500 konut

31 Ocak 2015, Cumartesi - 18:04

Gebze Mutlukent’te tamamladığı 182 daireli Çamlıkent Konakları  ile  dikkatleri üzerine çeken Ankara merkezli MSK İnşaat, yeni hedeflerini açıkladı. MSK Yönetim Kurulu Başkanı M.Salih Kış, önümüzdeki yıldan itibaren bölgemize her sene 500 konut kazandıracaklarını söyledi.

TALEPLERE DUYARLILIK

Kış, Çamlıkent Konakları’nın kısa sürede bitirilmesiyle  yoğun ilgi gördüklerini hatırlatarak ‘’Gelen talepleri de dikkate alıp  yeni projelere başladık. İnşaat sektörü arz-talep ve güven  döngüsüdür.  Biz 1981 yılından beri sektörün içindeyiz. Gebze’de ilk toplu konut projemizi Mutlukent’te 182 daire olarak bitirdik ve malikler evlerine kavuştu. Edindiğimiz güven ve taşıdığımız tecrübemizle yeni  ve davası projelere başladık. Hedefimiz 2016 yılından itibaren  bölgeye senede 500 konut kazandırmaktır.’’ dedi.

ÜLKE EKONOMİSİNE KATKI

Bugün geldikleri noktada bin çalışanı ile sektörde önemli bir noktada olduklarına dikkat çeken M.Salih Kış, amaçlarının sadece toplu konutta lider olmak değil, ülke ekonomisine katkı sunmak olduğuna da işaret etti. MSK Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kış, inşaat sektörüne canlılık kazandırdıklarını söylerken de, ‘’Dolaysıyla Gebze bölgesine modern ve çağdaş yapılar kazandırıyoruz. Vatandaşları  ev sahibi yaparak ülkemize   hizmet ediyoruz.’’ şeklinde konuştu.

İKİ DEVASA YENİ PROJE

Çamlıkent Konakları ile Mutlukent’i zenginleştirmeyi amaçladıklarını ifade eden M.Salih Kış, verdiği bilgiler arasında çarpıcı açıklamalarda yaptı. ‘’Mutlukent’i zenginleştirme projesi geliştirdik. Çamlıkent içinde her biri 250 metrekare olan altı dükkanlı bir AVM yapıyoruz. Temelini attık. Haziran ayında  hizmete girecek olan AVM Mutlukent’e zenginlik katacaktır.’’ diyen Kış, diğer yeni projeleri hakkında da bilgiler verdi.

 

Ankara Pursaklar semtinde bitim aşamasında olan 180 daireli toplu konutta dairelerin  satışa çıktığını dile getiren MSK Başkanı Kış, Gebze bölgesinde  MSK  Gold Ctiy ve MSK Laviva Park Evleri projeleriyle de mimaride yeni bir çığır açacaklarını ileri sürdü.

MSK’NIN AMİRAL GEMİSİ

Kış, yeni  büyük projeleri kakında bilgiler verirken de özetle şöyle konuştu;

 ‘’Şekerpınarda Ramada Otel’in yanında bulunan  MSK Gold Ctiy altı bloktan oluşuyor. 140 daire , 5 dükkan  var. 120 metrekareli daireler 3+1 ve  24 tanede dubleks daire bulunuyor. Bir blok bitti, satışa başladık. 160 bin liradan satışa çıkardık ve neredeyse karsız satıyoruz. MK Laviva Park Evleri projemiz ise yine Şekerpınar’da ve Akbank üssünün bitişiği. Burası amiral gemimiz. Muhteşem bir proje. 400 dairemiz var. Dört bin metrekarelik bir AVM bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+2 dairler var. Blok satışı da yaptık. Özellikle bankalar büyük ilgi gösterdi. İnşaatımız hızla devam ediyor. Laviva’daki AVM’de mağazalar, restoranlar, eğlence merkezleri ve sosyal üniteler yer alacak. 2016’da bitmiş olacak,şu anda satışa başladık ve beklediğimizin üzerinde ilgi görüyoruz. MSK’nın yıllara dayalı edindiği güvenin karşılığını bu şekilde görüyoruz.’’

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki