Minik Zeynep yatalak oldu

26 Ağustos 2015, Çarşamba - 14:30

6 aylık Zeynep bebek artık göremeyecek, yürüyemeyecek, konuşamayacak. Paliğa Ailesi Dilovası’nda yaşıyor, gariban bir aile.

2012 yılının 6'ncı ayında, o sıralar henüz 6 aylık olan bebekleri Zeynep Sare’ye basit bir hastalığın teşhisi konulmuş. Gebze Özel Anadolu Sağlık Merkezi’nde doktorlar, Paliğa ailesini, Zeynep’in ameliyatına ikna etmişler. 6 aylık bebeğin çok basit ve risksiz bir ameliyatla sağlığına kavuşabileceğini söylemişler. 

Sonrasını babası Ömer Paliğa şöyle anlatıyor: “Minik kızımızı Özel Anadolu Sağlık Merkezi’ne teslim ettik. 27 Haziran 2012’de ameliyata aldılar. Bize iki¬üç gün içinde evimize döneceğimiz söylenmişti. Ama kızımız 29 gün boyunca yoğun bakımda kaldı. Bize hiç bilgi vermediler. Bir ay sonra Zeynep normal servise alındı. Bütün vücudu yara bere içindeydi, kızım perişandı. Normal servise alındıktan üç gün sonra doktorlar bize Zeynep’in artık göremeyeceğini, yürüyemeyeceğini, konuşamayacağını söylediler. Kızımız daha bebekken yatalak oldu. Gebze Başsavcılığına şikayet ettim. Bana, Gebze Anadolu Hastanesi’nin Türkiye’nin en büyük gruplarından birine ait olduğunu, onlarla başa çıkamayacağımı söylüyorlar. Ben ve annesi küçük kızımıza baktıkça her gün ölüyoruz.”

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki