Minik Ceren’in TEOG başarısı

25 Ocak 2016, Pazartesi - 23:06

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı’nda tüm sorulara doğru cevap vererek, 700 Tam puanla derece yapan Ceren Erensoy, Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Durak Demirel tarafından çeyrek altınla ödüllendirildi. Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencilerin motivasyonlarını arttırmak ve başarılarından dolayı teşekkür edilmek üzere okul müdürleri ile birlikte Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan’ın makamında ağırlandılar.

Ayrıca Özel Gebze Eğitim Kurumları konferans salonunda da  Türkiye 1.si Ceren Erensoy ve dereceye giren diğer öğrencileri Okul Müdürü Nevin Aslan, Müdür Yardımcıları Azmi Akbaş ve Aydın Yılmaz tarafından ödüllendirildiler. Gebzespor’un eski futbolcusu Murat Erensoy’un kızı olan minik Ceren’in başarısı ailesini de mutlu etti.

 

Okul Müdürü Nevin Aslan, yaptığı konuşmada “"Okul olarak 19 yıllık geçmişimizde büyük başarılara imza attık. Özellikle son yıllarda elde edilen kültürel, sanatsal ve sportif başarıların yanında akademik başarıların bir tesadüf olmadığını göstermiştir” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki