Minibüsçüler destek bekliyor

Minibüsçüler destek bekliyor
09 Haziran 2016, Perşembe - 19:02

​28 Mayıs’ta yapılan kongrede seçilen Hasan Öztürk başkanlığındaki S.S.İzmit 5 Nolu Şehiriçi Minibüs ve Otobüsçüler Kooperatifi yönetimi yaptıkları ilk toplantıda görev bölümünü gerçekleştirdi.

UĞURLU BAŞKAN VEKİLİ

Öztürk’ün başkanlığındaki yönetimde Süddin Uğurlu Başkan Vekili, Saffet Karakuzu muhasip oldu. Kooperatif yönetimde görev bölümü şöyle oluştu:

Ali Çelik (Durak Amiri), Erdoğan Özler(Hat Sorumlusu), Aydın Çelik(Kooperatifi Büyük Otobüsler Sorumlusu), Niyazi Yağız (Ekonomik İşler Sorumlusu), Seyfettin Köprülü(Sevk ve İdare Sorumlusu), Hasan Pehlivan(Sosyal Tesisler Sorumlusu). Erdal Doydum, Suat Gülkan, Bilal Çelik ve Kaplan Köysu(Üye).

ÜÇ AYLIK BEDEL İÇERİDE

Kooperatif Başkanı Öztürk, ücretsiz yolcu taşıdıkları 65 yaş üstü, şehit yakınları ve gaziler için daha önce 10 aylık 8 bin TL ödeme yapıldığını, ancak aylık 750 TL’lik alacaklarının 3 aydan bu yana ödenmediğini söyledi. Sorunu Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker ve Zeki Aygün’e ilettiklerini ilgileneceklerini sözü aldıklarını belirten Öztürk, “Esnaflarımız zor durumda, masraflar bile çıkmıyor. Siyasilerin desteğini bekliyoruz. Çözüm bulması için Şemsettin Ceyhan ile de görüşeceğiz.” dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki