Mimarlardan emektarlara plaket

30 Ekim 2014, Perşembe - 15:22

TMMOB Mimarlar Odası Gebze Temsilciliği tarafından düzenlenen gecede meslekte 25,30,35 yılını doldurmuş mimarlara plaket verildi.
 
Eskihisar Old Castle Otel’de önceki akşam düzenlenen geceye TMMOB Kocaeli Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Kozcağız, TMMOB Mimarlar Odası Gebze Temsilcisi Özhan Aşkın Öztürk, CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Cengiz Hamşioğlu ve çok sayıda mimar katıldı.  Gecede bir konuşma yapan TMMOB Mimarlar Odası Gebze Temsilcisi Özhan Aşkın Öztürk, “Bugün burada Türkiye Cumhuriyet’inin kuruluşunun 91 yıldönümü kutlamak ve meslekte 25,30 ve 35 yılını doldurmuş meslektaşlarımıza plaket takdim etmek için toplanmış bulunmaktayız. Amacımız farklı kuşakların buluşmasına olanak sağlamak mesleğe yeni atılmış mimar kardeşlerimizle 35 yıl gönül vermiş kardeşlerimizle buluşturmak, onlarla aynı havayı ve ortamı paylaşmaktır. Mimarlar Odası Gebze Temsilciliği olarak Gebze Teknik Üniversitesi’nin bölgemize hayırlı olmasını diliyoruz. 2015-2016 eğitim öğretim yılında Gebze Teknik Üniversitesi öğrenci alımına başlayarak eğitime başlayacak 20 bin öğrencinin öğrenim göreceği Gebze Teknik Üniversitesi’nin bölgemize değer katacağını inanıyoruz. Sözlerime burada son verirken Türkiye Cumhuriyetini kurup bizlere armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarına, gazilerimizi ve Cumhuriyetimizi kurmak ve korumak için canlarını feda eden şehitlerimizi saygı ile anıyoruz” diye konuştu.
PLAKETLER VERİLDİ
 
Yapılan konuşmaların ardınadan meslekte 35 yılını dolduran Hanefi Abdullahoğlu, Yahya Gündüzdoğan, Nihat Derviş, Gültekin Yağcı, Yaşar Mataracı, Erkin Murat Eren, Mustafa İbrahimoğlu, Haluk Pars, meslekte 30 yılını dolduran, Erdal Boso, Vesile Kayadelen, Tanja Hamşioğlu, Mustafa Serdaroğlu Mehmet Kozcağız, 25 yılını dolduran Gülser Özkan, İsmail Şaşmaz, plaket takdim edildi. Plaket takdimin sonrasında geceye katılan konuklar canlı müzik eşliğinde söylenen şarkılar ile gecenin ilerleyen saatlerine değin eğlendi.
 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki