Milli İttifak karanfil dağıttı

18 Nisan 2015, Cumartesi - 20:54

Büyük Birlik Partisi ve Saadet Partisi birleşiminden oluşan Milli İttifak üyeleri, yürüyüş yolunda vatandaşa karanfil dağıttı

7 Haziran seçimlerine güç birliği yaparak hazırlanan Saadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi (BBP)  kentte seçim startını verdi. İttifak halinde iki partiden ortak milletvekili adayı olan isimler Yürüyüş Yolu boyunca yürüyerek vatandaşlara karanfil dağıttı. Kutlu Doğum Haftası nedeniyle yapılan karanfil dağıtma etkinliğine vekil adayları Serhat Duyar, Remzi Kaya, Zafer Mutlu, Fatih Polat, Yusuf Aksu Recep Sarıdoğan  katıldı. Yürüyüş, Sabri Yalım Parkı’nda sona erdi. Adaylar, yürüyüş sonunda ise yaklaşık bin karanfilin dağıtıldığı öğrenildi.

 

 

Merkez Bankası önünden başlayan yürüyüşte Milli İttifaklılar karanfil dağıtarak Sabri Yalım Parkı’na geldi. Orada açıklama yapan Saadet Parti İl Başkanı Sinan Ejderoğlu: “ Kutlu doğum haftası nedeniyle vatandaşlarımıza karanfil dağıttık. Bu vesile ile de Milli ittifak olarak çalışmalarımıza heyecanla başladık. Biz inanıyoruz ki 7 Haziran’da Milletin ittifakı meclise girecek” dedi. Ardında konuşan Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Nihat Yıldız ise “ Milli ittifak halkıyla her zaman beraber olacak. Bizler inanıyoruz ki Milli ittifak 7 Haziran’da milletin zaferi olacak. Vatandaşlarımız bize inansın ve güvensin. Allahın izniyle yüzlerini kara çıkarmayacağız” dedi.

 

CUMHURBAŞKANIMIZ SIK SIK GELSİN

Milli İttifak SP adayı Zafer Mutlu ise “ Bizim gayemiz ülkenin kazanmasıdır. Kutlu doğum haftası bizlere vesile olmuştur. Halkımızla iç içeyiz. 7 Haziran’a kadar  terimizin son damlasına kadar çalışacağız” dedi. Son olarak konuşma yapan milletvekili adayı Serhat Duyar ise “ Bugün kutlu doğum haftası nedeniyle karanfil dağıttık. Ayrıca ülkemizin Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’da ilimize teşrif edecek. Bu ne güzel mutluluk ve şereftir. Lakin Cumhurbaşkanımızdan bir ricamız var. Keşke Kocaeli’ye daha sık gelse. Sadece Seka Park’a değil mahalle aralarına da  inse de mahalle aralarında da çalışma yapsalar. Haftada bir şehrimizi ziyaret etse. Yerel yönetimler ve belediyeler son 3 gündür gece gündüz çalışıyorlar. Yollara asfalt döküyorlar. Şehrimizde çalışma olması için Cumhurbaşkanının ziyaret etmesi mi lazım” diye konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki