MHP’nin aday tanıtım günü belli oldu

28 Eylül 2015, Pazartesi - 23:25

MHP Kocaeli Teşkilatı, 11 kişilik milletvekili adaylarının tanıtımını 2 Ekim Cuma günü yapacak.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, cuma sabahı kahvaltılı gerçekleştirilecek tanıtımın yapılacağı yerin daha sonra netleşeceğini aktardı. MHP Kocaeli milletvekili adayları, 3 Ekim Cumartesi günü de Ankara’daki genel tanıtım buluşmasına gidecekler.

ÜLKENİN GELECEĞİNE OY VER

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, dün parti binasında açıklama yaparak geçtiğimiz gün şehit olan Kandıralı Binbaşı Yavuz Sonat Güzel ile ilgili üzüntüsünü dile getirdi. Ünlü, “Ateş yine bizlerin yüreğine düştü. Bölgemizden biri olması bizi çok daha yakından etkiledi. Özellikle dün kızının haykırışları hepimizi etkiledi. Ağlayan bizim kızımızdı. Ölen de bizdik. Bürokrasi ve insanlık öldü. Süreci izlemeye takip etmeye devam ediyoruz. 1 Kasım seçimleri bu anlamda çok önemli bir seçim. İnsanlar karar verecekler. Verdikleri kararlar da ülkenin ve çocuklarının geleceğini etkileyecek. MHP bu nedenle sloganını ‘Ülkenin geleceğine oy ver’ olarak değiştirildi” dedi.

Ünlü, AKP İl başkanlığı binasına Türk bayrağı asan parti yöneticilerinin de suç işlediğini iddia etti, “Türk Bayrağı’nı tahrik unsuru diyen zihniyet bugün AKP il binası önüne sıralı bayrak olarak Türk bayrağı asmıştır. Aslında yapılan kanunen yasaktır. Bunun bir düzeni var. Türk Bayrağı’nı siyasi malzeme yapmaya çalışıyorlar.” dedi. HDP İl Başkanı Mahmet Akgül’ü de eleştiren Aydın Ünlü,  “Barış dilinden bahseden zat PKK terör örgütünün yaptıklarına bakarak şiddet dilini görsün. Barış dilinin kullanılmasını isteyen Akgül eski bakanı ile birlikte, Yürüyüş Yolu’na çıksın, ‘Ne mutlu Türküm diyene’ diye bağırsın. ‘PKK terör örgütüdür’ desin. O zaman onları flu görmekten vazgeçeriz. Cesaretleri varsa çıksınlar. Ben söylüyorum.  PKK bir terör örgütüdür. Ne mutlu Türküm diyene” şeklinde konuştu.

MHP BU KEZ YANILMAYACAK

MHP olarak yol haritalarının da hazır olduğunu söyleyen Ünlü, 1 Kasım hazırlıklarıyla ilgili de şunları söyledi:

“- Fotoğraf çekimimizi bitirdik. Cuma sabahı milletvekili adaylarımızı basın ile buluşturacağız. Cumartesi günü Ankara’ya giderek aday tanıtım toplantısına katılacağız. Seçim beyannamesinden sonra broşürler basılacak. Pazartesi adaylarımız ile seferberlik halinde seçim sattı mahallinde olacağız. Eğitimlerimiz programlandı. MHP’ye özel olan ESG’de yüzde 30 bandında yaptığımız çalışma yüzde 70-80 bandına çıkarmayı hedefliyoruz. Bugün MHP 7 Haziran genel seçimlerinde 10 bini hedefleyerek yaklaşık 4 bin kişi ile seçim çalışmalarına katıldı. 170 bin bandında oy aldı. 1 Kasım’da hedeflediği 10 bine ulaşarak seçin sathı mahallinde olmayı başaracak. 250 bin bandında oy alacak. Bu sefer MHP yanılmayacak.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki