MHP’li adaylar sahada

21 Nisan 2015, Salı - 11:15

 

 İl Başkanı Aydın Ünlü, geçtiğimiz cumartesi günü yapılan aday tanıtım toplantısının ardından milletvekili adaylarının sahada çalışmalara başladığını söyledi

 

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, cumartesi günü yapılan aday tanıtım toplantısının ardından dün de il binasında basın açıklaması düzenledi. Cumartesi günü itibariyle adayların ilçe başkanlarıyla beraber sahadaki çalışmalarına başladıklarını belirten Ünlü, “Ülkücü camianın plan ve programları hazır. Bu programın bizleri başarıya götüreceğine inanıyoruz” dedi.

 

BİZİ TAKİP EDİN

Diğer siyasi partiler bir şeyleri beklerken ülkücü camiadan tüm teşkilat ve milletvekili adayları, ilçe başkanları, yöneticilerinin seçim sathı mahalinde olduklarını belirten Ünlü, “Başaracağız, buna inanıyoruz ve inandığımız için de çalışıyoruz. Kocaeli Kamuoyunun desteğini de bekliyoruz. Kocaeli kamuoyunu MHP’yi takip etmeye davet ediyoruz” diye konuştu.

 

KENTE YAKIŞMADI
Aday tanıtım toplantısıyla ilgili görüşlerini de aktaran Ünlü, ülkücü camianın gövde gösterisi yaptığının altını çizerek, “O kadar engellemeye ve yolların kapatılmasına rağmen kalabalık ve coşkulu bir ortam vardı. Bir Cumhurbaşkanı’nın bir kenti ziyarete geldiği zaman kırmızı alarm verilmesi, kentin parmaklıklarla örülmesi, Kocaeli’ye yakışmadı. Bunu hangi zihniyet, hangi mantık buralara getirdiyse onları da kınıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

SÖZLERİNİ TUTMADILAR
Basın açıklaması öncesi Kocaeli Hurdacılar Derneği Başkanı Mustafa Nebili ile Kocaeli Geri Dönüşüm Kooperatifi Başkanı Ramazan Gürsoy Başkan, Aydın Ünlü’yü makamında ziyaret etti. Kooperatif Başkanı Gürsoy, Büyükşehir Belediyesi’nin kendilerine 2012 yılında Hurdacılar Sitesi sözü olduğu belirterek, bu sözün yerine getirilmediğini belirtti ve Başkan Ünlü’ye bu tesisin gerekli olduğunu bildiren dosyaları emanet etti. Ünlü ise, dosyaları inceledikten sonra Başkan Karaosmanoğlu ile görüşeceğini kaydetti.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki