MHP’den gövde gösterisi

Önce seçim bürosunu açtılar, sonra projelerini tanıttılar.
02 Şubat 2014, Pazar - 16:54

Menderes caddesinde seçim irtibat bürosunu açarak seçim çalışmalarına hız veren milliyetçi hareket Partisi, açılıştan sonra belediye kültür salonunda proje tanıtımında adeta gövde gösterisi yaptı. Seçim koordinasyon merkezinin açılışına MHP Genel başkan yardımcısı Oktay Öztürk, Kocaeli  eski milletvekili Cumali Durmuş,21. Dönem milletvekili Kemal Köse, büyükşehir belediye başkan adayı Saffet Sancaklı,Başiskele belediye başkan adayı Halit Bayhan, Karamürsel belediye başkan adayı İbrahim Usta,Karamürsel ilçe başkanı Orhan Kılıçsoy,Çayırova İlçe başkanı İsmail Akkuş,Çayırova belediye başkan adayı İskender Turan,Çayırova eski belediye başkan adayı Şerif Aktaş, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Proje sağanağı

Çayırova’da iddialı bir şekilde seçimlere hazırlanan MHP açıkladığı projelerle de halkın dikkatini üzerine çekmeyi başardı.

Önce sağlık

Daha sağlıklı bir Çayırova için şekerpınar bölgesinde modern bir halk polikliniği ile bölgedeki sağlık sorununu çözümü için çözüm üretilecek. Aile hekimlerine bina tahsisi yapılarak hekimlerin daha modern şartlarda hizmet vermeleri sağlanacak. Her mahalleye Aile sağlık merkezi kurulacak. Mobil nöbetçi eczane, uygulaması başlatılarak ilaçlarını almaya gidemeyecek durumda olan hastaların ilaçlarını temin edilerek evlerine götürülecek.

Makam için değil, hizmet için aday olduğunu açıklayan Turan;

Gençlik merkezi, halk eğitim merkezi, çocuk ve kadın bilgi evleri, öğretmen evi ve lojman, Kent meydanı protokol camii, cep terminali, asli sınırlara dönüş, kent merkezinde umumi abdest haneler, tır ve kamyon garajı, her mahalleye çocuk parkı, caddelere estetik görünüm, oto sanayi sitesi, semt pazarı, engellilere özel kaldırımlar, ulaşım sorunlarına çözüm, her okula kapalı spor salonu, amatör spor kulüplerine her branşta destek, yaşlı bakım merkezi mahalle komisyonları gibi projeleri açıklayarak göz doldurdu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki