MHP’den Gebze çıkarması

Yerel seçimlere oldukça iddialı hazırlanan Milliyetçi Hareket Partisi Gebze’ye çıkarma yaptı. Pazar günü sabah 10.00’da MHP Gebze İlçe Teşkilatı Kadın Kolları’nın hazırlamış olduğu kahvaltıyla başlayan proğram, akşam 18.00’a kadar devam etti.
12 Ocak 2014, Pazar - 21:42

Yerel seçimlere oldukça iddialı hazırlanan Milliyetçi Hareket Partisi Gebze’ye çıkarma yaptı. Pazar günü sabah 10.00’da MHP Gebze İlçe Teşkilatı Kadın Kolları’nın hazırlamış olduğu kahvaltıyla başlayan proğram, akşam 18.00’a kadar devam etti. MHP Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Saffet Sancaklı ve MHP Gebze Belediye Başkan Adayı İbrahim Türkmen’in de katıldığı proğram, kahvaltıdan sonra MHP Sultan Orhan Mahallesi teşkilat açılışı, Arapçeşme teşkilatı ziyareti, Kare TV ziyareti, Gebze Samsunlular Derneği, Havzalılar Derneği, Göynüklüler Derneği ve Şileliler Derneği ziyaretleriyle devam etti. Dernek ziyaretleri sırasında yol boyunca da vatandaşlar MHP adaylarına büyük sevgi gösterilerinde bulundular.

MHP GEBZE KADIN KOLLARI’NDAN KAHVALTI

MHP’nin Pazar proğramı MHP Gebze Kadın Kolları’nın Dilek Düğün salonun da vermiş olduğu kahvaltıyla başladı. MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, MHP Gebze Belediye Başkan Adayı İbrahim Türkmen, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Saffet Sancaklı, MHP Kadın Kollarına teşekkür ederek, seçim boyunca çok çalışmaları, siyasete daha aktif olarak katılmaları ve herkesin akrabalarından ve komşularından oy istemeleri istendi.

Katılımcılara teşekkür eden MHP Kadın Kolları Başkanı Leyla Özer de Kadın Kolları olarak var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.

AÇILIŞ VE ZİYARETLER

Daha sonra MHP Sultan Orhan Mahalle Teşkilatı’nın açılışı için hareket eden MHP gurubuna Yeniçarşı esnafı ve vatandaşlar yol boyunca büyük ilgi gösterdiler. Sultan Orhan Mahalle Teşkilatı saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasından sonra, Kuran’ı Kerim okunmasıyla devam etti.

Burada konuşma yapan MHP İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, İbrahim Türkmen ve Saffet Sancaklı seçimlerin öneminden bahsederek, MHP’nin Kocaeli’yi kazanması için Gebze’yi kazanması gerektiğini söylediler. Buradan sonra Arapçeşme Mahalle teşkilatı, Samsunlular Derneği, Havzalılar Derneği, Göynüklüler Derneği ve Şileliler Derneği ziyaret edildi.

 

TÜRKMEN:GELECEK ÇOK ÖNEMLİ

Gittikleri her yerde büyük ilgi ve destek gören MHP Gebze Belediye Başkan Adayı İbrahim Türkmen, Gebze’nin çok önemli bir kent olduğunu ama yeterli hizmet alamadığını belirterek şunları söyledi, “Evim ve işim Gebze’de. Gebze için çok güzel projelerimiz var. Önümüzdeki günlerde bunların hepsini açıklayacağız. Gebze’nin yıllardır ihmal edilmiş sorunlarını ben ve arkadaşlarımız çözeceğiz.”

SANCAKLI:GEBZE’YE FUAR ALANI

Özellikle Samsunlular Derneği’nde MHP heyetine büyük ilgi gösterildi. Burada İbrahim Karaosmanoğlu’nun 2009 yılındaki projelerini anlatan kitapçığı gösteren Sancaklı, AKP’nin bir çok projesini gerçekleştiremediğini söyledi. Sancaklı, “AKP 11 yıldır iktidarda. 12 tane de belediyesi var. Her sene 3 milyar dolar gelir elde etmiş. 11 yılda 35 milyar dolar geliri var. Peki bu paranın 1 milyarı bile hizmet olarak dönmüş mü? Kocaeli’nin iki tane denizi var. 12 tane ilçesi var. Sanayisi var, gölü var, Kartepe’si var. Bu kadar fazlası olan bu şehire bu yönetim reva mıdır?  Gebze ile ilgili çok güzel projelerimiz var. Önümüzdeki günlerde bunların hepsini açıklayacağız. Ama şu an belli olan fuar projemiz var. Gebze’ye haftada 2 milyon ziyaretçisi olacak bir fuar yapacağız. Bu fuar sayesinde Gebze esnafı kalkınacak, simitçisi, köftecisi bile para kazanacak” dedi.

Diğer derneklerde de konuşmalarını yapan Taşdemir, Türkmen ve Sancaklı akşam 18.00’da proğramlarını bitirdiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki