MHP’den 11 gün startı

25 Mart 2015, Çarşamba - 01:06

MHP milletvekili aday adayları kahvaltı programında bir araya gelerek 11 günlük saha çalışmalarını başlatıldı. Aydın ünlü yaptığı açıklamada MYK'ya isim önermediğini söyledi.

MHP Milletvekili Aday Adayları Hilal Elmas, Fatih Galyan, Gürbüz Arslan, İl Başkanı Aydın ünlü, İlçe Başkanı Kaan Dilmen ve ilçe teşkilatı seçim çalışmaları kapsamında bu sabah Özgünhan Restoran’da kahvaltı programında bir araya geldi. Aday adayları ve parti teşkilatı kahvaltı programının ardından bir dizi ziyaretlerde bulunacaklar. Saat 12:00’da Yenidoğan Mahallesi ziyareti, 13:00'da Yeni Mahalle ziyareti, 14:00'da Turgut Mahallesi, 15:00'da Bekirdere Mahallesi, 15:30'da Eğitim-Sen'i ziyaret edecekler.

 

11 GÜNLÜK STARTI VERDİK

Kahvaltı sonrası konuşan İzmit ilçe başkanı Kaan Dilmen, "Seçim çalışmalarının 11 günlük saha çalışmalarına başlamış bulunmaktayız. Karanlık bir geleceğe doğru giden Türkiye'yi aydınlık bir geleceğe çevirmek için saha çalışmalarını yapacağız" dedi. Dilmen'in ardından konuşan İl Başkanı Ünlü, "Vatandaşlarımızla yüz yüze çalışmalarımız olan saha çalışmalarımıza başlamış durumdayız. Bizler AKP'nin içerisindeki çatışmalardan faydalanmak yerine kendi çalışmalarımızı anlatarak milletimize biz buradayız diyeceğiz. Teşkilatlarımız 7 Haziran seçimlerinde başarıya inanmış bir teşkilattır" şeklinde konuştu.

 

MYK'YA İSİM ÖNERMEDİM

Aydın Ünlü ayrıca MYK'a hiç bir isim önermediğini, basında yer alan haberlerin manipülasyondan ibaret olduğunu söyledi. Genel merkezin kendi MYK'sını kendisinin oluşturduğunu ve hiç bir ilden MYK önerisi istemediğini söyledi. Ünlü, geçen dönem yapılan sistemin bu dönem uygulanmadığını söyledi.

 

ALİ ŞIVGIN DOSYA YETİŞTİREMEDİ

Saha çalışmasında 30 milletvekili aday adayı olduğunu bunun haricinde genel merkezden başvuru yapan Fatih Gümüş, Dicle Akın ve Murat Çobak'ın başvurusu ile 33 başvuru olduğunu söyleyen Ünlü aday adaylığını açıklayan Ali Şıvgın'ın dosyasını yetiştiremediği için başvuru yapamadığını söyledi. 


 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki