MHP’de SKM Başkanı Arpacı oldu

7 Haziran’a kadar MHP’nin SKM başkanlığını yürüten Hakan Karakaş’ın yerine eski MHP İl Başkan Yardımcısı ve 2014 yerel seçimlerinde MHP İzmit Belediye Başkan adayı olan Dr. Ayhan Arpacı getirildi.
14 Eylül 2015, Pazartesi - 20:12

Haziran genel seçimleri öncesi MHP Kocaeli il SKM Başkanı olan MHP Büyükşehir ve Derince Belediye meclis üyesi Hakan Karakaş’ın yerine eski MHP İl Başkan Yardımcısı ve 2014 yerel seçimlerinde MHP İzmit Belediye Başkan adayı olan Dr. Ayhan Arpacı getirildi.  Yeni Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Dr. Ayhan Arpacı’nın basın aracılığı ile kamuoyuna tanıtım için il başkanlığında gerçekleşen toplantıya Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yasin Dükmen ve İl Başkanın Aydın Ünlü’de katıldı.  MHP il SKM Başkanı Arpacı’nın tanıtımı ardından konuşan Aydın Ünlü, “MHP, Kocaeli sokaklarında araçlarla gezerek 1 Kasım’a kadar sesli propaganda yapmayacak” dedi.

 

SESLİ PROPAGANDA YAPMAYACAĞIZ

Arpacı’nın tanıtımında konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP Kocaeli teşkilatları olarak SKM başkanlığına il başkan yardımcımız Dr. Ayhan Arpacı getirilmiştir. Bu başarılı çalışma performansını buraya yansıtacaktır. Allah yar ve yardımcısı olsun. MHP Kocaeli Teşkilatı olarak her zamankinden daha fazla seçimlere hazır olduğumuzu ifade ediyorum. Milletimizin tek umudu MHP’dir. MHP 1 Kasım’ın bilincindedir.  MHP’li bile olmayan seçmen bize sahip çıkıp bu seçimde MHP diyecektir.  Ayrıca teşkilat olarak 1 Kasım seçimlerine kadar araçlarla mahalle mahalle gezerek sesli propaganda yapmayacağız” dedi.

 

EĞER İKTİDAR ÇIKAMAZSAK…

Ünlü’nün ardından konuşan yeni MHP İl SKM Başkanı Dr. Ayhan Arpacı, “ Kasım ayının ilk günü seçime gideceğiz. Bu seçim devletimiz ve milletimiz için hayırlı olsun. AKP’nin yeniden tatmin olması için tekrar bir seçime gidiyoruz. Kimse MHP’ye bu süreçte bir şey söylemeye kalkmasın. Ben şahsen böyle bir seçime şahit olmadım. İlk defa insanlarımız ülkemizin bütünlüğü için sandığa gidecek. Ülkenin bölünmesi ve bölünmemesi için insanımız sandığa gidecek. MHP bu seçimi kazandı. Eğer sandıktan iktidar çıkamazsak ülkenin Güneydoğu’sunun elden gittiği kanıtıdır. MHP iktidar olmazsa ülkemizde durum çok karışık olacak. Devletin ekonomisi çöktü çökecek. Bu seçimde çok fazla maliyet harcanmamalıdır.  O yüzden araçlarla gezerek sesli propaganda yapmayacağız” ifadelerine yer verdi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki