MHP Sahaya İniyor

07 Ocak 2016, Perşembe - 14:11

MHP Kocaeli İl Teşkilatı, vatandaşın yaşadığı sorunları dinleyerek gerekli mercilere bildirmek için sahaya çıkıyor. MHP yeni anayasa, Başkanlık sistemi ve özerklik ile ilgili vatandaşın ne düşündüğünü de irdeleyecek. MHP programa 15 Ocak’ta Gebze ile başlıyor. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü  il binasında bir basın açıklaması gerçekleştirdi. İl Başkanı Ünlü, MHP Kocaeli İl Teşkilatının 15 Ocak tarihinde vatandaşın sorunlarını dinlemek amacıyla sahaya ineceğini duyurdu.

15 OCAK’TA BAŞLAYACAK

İl Başkanı Ünlü açıklamasına şöyle devam etti: “MHP Kocaeli Teşkilatı olarak 15’i itibari ile tüm Kocaeli de saha çalışmalarını başlıyor. Siyasetin durağanlaştığı günlerde MHP vatandaşla yüz yüze programı adı verilen saha çalışmasını uygulamaya koyacak. Programımız Gebze bölgesinden başlayarak Dilovası’nda bitecek.  En az 30 bölgeli programlarla sahada olacağız. Vatandaşın belediyelerden şikayetlerini dinleyerek kamu oyu ile paylaşacağız” dedi.

ERKAN AZERİ DE EKİPTE

MHP Kocaeli Teşkilatı'nın sahaya çıkacak olan ekibinde Olağanüstü Kurultay için imza atan yönetim kurulu üyesi Erkan Azeri’de yer alacak. Ekipte bulunan isimler şöyle: MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Hüseyin Çakıroğlu, İzzet Erdem, Ercan Bayrak, Hamza Güloğlu, Erol Nuhoğlu, Mehmet Kavallı, Ögetay Bal, Ömer Öztaş, Yasin Dükmen, Sami Acıkök, Havva Köse, Gürcan Kolay, Çetin Çıldır, Ayhan Akay, Halil Yardım, M. Kemal Yılmaz, Ali Yılmaz, Selçuk Gökhan, A. Emre Aygün, Ali Osman Özkan, Sunay Gezer, Muammer Laçin, İsmail Akkuş, Cemal Elinegüven, Özkan Ayyıldız, Alaattin Sezer, Ergül Keskin, Recep Özcan, Orhan Özcan, Erkan Azeri.

ÇALIŞMA TAKVİMİ

15 Ocak Gebze ,22 Ocak Kartepe ,29 Ocak İzmit ,5 Şubat Körfez,12 Şubat Çayırova,19 Şubat Başiskele

26 Şubat Karamürsel,4 Mart Gölcük,11 Mart Darıca ,18 Mart Derince ,25 Mart Kandıra,1 Nisan Dilovası

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki