MHP Kocaeli Adayı Rıza Ağdağ’dan Ziyaret

18 Mayıs 2015, Pazartesi - 01:09

 

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Rıza Ağdağ ve MHP Çayırova İlçe Başkanı Fatih Kartal, MHP eski Belediye Başkan Adayı İskender Turan, MHP Kocaeli İl Yöneticisi İsmail Akkuş Gazetemizin  İmtiyaz Sahibi Macit Kardeş’i Ziyaret Ettiler.

Ağdağ, Halkımızın Tercihi MHP Olacak

Ülke gündemi hakkında yapılan karşılıklı görüşmelerde yaklaşan 2015 Milletvekili seçimleri hakkında bilgi alış verişinde bulundular. Adayı Rıza Ağdağ iktidara yürüdüklerini iddia ederek var güçleriyle çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. İktidarın bu seçimlerde büyük oranda oy kaybedeceğini söyleyen Ağdağ, ülkenin çıkmaza sokulduğunu iddia etti 2015 seçimlerinde halkımız ile buluşmaya devam ediyoruz Kocaeli’nde ve Türkiye genelinde birinci parti olacağız dedi.

Ağdağ, Emeklinin Yüzünü MHP Güldürecek

Şu anki anketlerin oy oranları bile yüzde 20 seviyesinde iken sahada bunun daha çok olduğunu görmekteyiz. Bu süreç hepimiz için çok önemli bir süreç. AKP insanları borçlandırdığı için şu an tahammülsüz ve acı bir tablo yaşamaktayız. MHP’nin en önemli projesi, en düşük emekli maaşını en az bin 500 lira yapmak. Seçim beyannamemizi alıp sahiplenmesinler diye erken açıklamadık. Bu dönem son ana kadar bekleyeceğiz. Beklentileri karşılayacak en güzel seçim beyannamesi MHP tarafından açıklanacak. Biz bu seçimden çok ümitliyiz. Halkın gözünde de bunu görüyoruz.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki