MHP HACILARI UĞURLUYOR..

MHP hacıları uğurladı!Milliyetçi Hareket Partisi yerel yönetimlerde iktidara talibiz parolasıyla başladıkları seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
15 Eylül 2013, Pazar - 18:26

Milliyetçi Hareket Partisi yerel yönetimlerde iktidara talibiz parolasıyla başladıkları seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediye başkan aday adayı İskender Turan ile birlikte koordineli bir çalışma sürdüren ilçe başkanı İsmail Akkuş ve yönetimi hac vazifelerini yerine getirmek üzere kutsal topraklara gidecek olanları uğurladılar.

 

Ziyaret ettikleri hacı adaylarından biride MHP Çayırova ilçe yöneticisi İlhami Akbaş’ın babası Haşim Akbaş idi. MHP Çayırova belediye başkan aday adayı İskender Turan ‘’Mukaddes topraklara hac görevini yapmak için yola çıkan hacı adaylarımızı, bu hayırlı yolculuk öncesi ziyaret ederek Cenab-ı Allah’ın şimdiden iyi niyetlerini ve hac görevlerini izzet-i dergâhın da kabul buyurmasını, kendilerinden de bizler için hayır dualarını eksik etmemelerini istedik ve bizden de o kutsal mekânlara fahri kâinat efendimize selamlarımızı emanet ettik’’ dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki