MHP FETÖ Komisyonu’na 39 dosya

MHP FETÖ Komisyonu’na 39 dosya
05 Eylül 2016, Pazartesi - 21:24

MHP Kocaeli İl Teşkilatı bünyesinde kurulan FETÖ Mağdurları Komisyonu’na gönderilen 39 dosya Genel Merkeze gönderilecek. Komisyona; kredi kartı, Bank Asya Hesabı, öğrencisinden dolayı Bank Asya’da açılan hesaplar gibi 100’ün üzerinde başvuru oldu. Bu başvurulardan elenen dosyalar haricinde 39 dosya MHP Genel Merkezi’ne gönderilecek.
Konu ile ilgili açıklama yapan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Dosyaları Çarşamba günü genel merkezimize göndereceğiz. Biz karar mekanizması değiliz. Biz sadece vatandaşı dinliyoruz. Bilgilerini alıyoruz. Genel Merkezi’ndeki büyük komisyona gönderiyoruz. Burada herhangi bir işlem yapmıyoruz. MHP’nin bildiği, tanıdığı, bir şekilde zamanında okula kaydettirmiş ve Bank Asya’da hesap açtırmış kişilerin dosyalarını değerlendiriyoruz. MHP bu konuda çok hassas. MHP mağdur ile mağdur olmayanı, suçlu ile suçsuzu ayırıyor. Bildiği tanıdığı insanların dosyalarını Ankara’ya gönderecek. Tamamen açığa alınan ve görevden atılmayan devlet memurlarının başvurularını kabul ettik. Bu başvurular arasında görevden atılan 50 bin devlet memuru yok” dedi.
MHP FETÖ MAĞDURLARI KOMİSYONU
FETÖ Mağdurları komisyonunda; Komisyon Başkanı olarak Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Havva Köse Başkanlığı görev yaparken, Yusuf Ziya Ünsal, Zekeriya Işık, Kutluay Yediel’in de komisyon üyesi olarak görev yapıyor.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki