MHP, emekli astsubayları ağırladı

MHP, emekli astsubayları ağırladı
13 Ağustos 2016, Cumartesi - 11:59

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Gölcük Şubesi yönetimi, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’yü ziyaret ederek geçtiğimiz günlerde il binasında bulunan toplantı salonuna Şehit Astsubay Ömer Halisdemir’in adının verilmesi nedeniyle teşekkür etti.

TEMAD Gölcük Şube Başkanı Bekir Tülü yaptığı konuşmada,” Şehit Astsubay arkadaşımız Ömer Halisdemir arkadaşımızın burada isminin yaşatılmasından dolayı MHP İl Başkanımız Aydın Ünlü’ye teşekkür ediyoruz” dedi. Ziyarete TEMAD Şube Başkanı Bekir Tülü’ye dernek yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Dizdar, Muammer Üstünel ve Erdoğan Köseoğlu’da katıldı.

ÖNCE ÜLKEM, ÖNCE DEVLETİM
Ziyaretlerinden dolayı dernek üyelerine teşekkür eden Ünlü, “Önce ülkem, önce devletim diyen insanlar bu ülkeyi yönetmeli. Önce devletim, ülkem diyen insanlardan zarar gelmez. Güneydoğu’da yapılan operasyonlara baktığınızda biz az bile şehit vermişiz. Hainler içimizdeydi. Çünkü operasyon bilgileri veriliyordu. Ülke zor bir süreçten geçecek” dedi. 

Perşembe Pazarı’nın ismi zaten Kocaeli’ye yakışmadığını söyleyen Ünlü, “Bu ismin demokrasi şehitleri olarak değiştirilmesi doğrudur. Bugün köprülere baktığımızda herkesin ismi var bir tek Alparslan Türkeş’in ismi yok. Alparslan Türkeş ve Devlet Bahçeli’nin de isminin, meydanlara, parklara bir yerlere verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bunlar büyükşehir tarafından değerlendirilmeli” dedi. 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki