MHP 330 oya kitlendi

MHP 330 oya kitlendi
25 Ekim 2015, Pazar - 19:31

 

İlçe başkanları ile basına kapalı olarak bir araya gelen MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Meclise  PKK’lı vekil yerine MHP’li bir vekil gönderelim. Bunun tek şartı 330 oy” dedi

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, il binasında gerçekleştirdiği özel toplantıda 12 ilçe başkanı ile bir araya geldi. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıda ‘tek çatı’ isimli bir sunum gerçekleştiren Ünlü seçime 6 gün kala ilçe başkanları ile değerlendirmelerde bulunarak başkanlara önemli uyarılarda bulundu. Kocaeli’den MHP 2. Sıra milletvekili adayı Lütfü Türkkan’ı mecliste görmek istediklerini belirten Ünlü, “ Kocaeli’den AKP’nin 7. adayını meclise göndermesi için 73 bin, CHP’nin 4. Adayını meclise göndermesi için ortalama 58 bin oy alması gerekiyor. Bizim 2. Vekilimizi göndermemiz için ise sadece 330 oy gerekli. Meclise PKK’lı vekil yerine MHP’li bir vekil gönderelim. Bunun tek şartı 330 oy. Sen en iyisini bilirsin Kocaeli” ifadelerine yer verdi.

 

25 BİN 759 KİŞİ GÖREVLENDİRİLDİ

Gazetemize özel değerlendirmelerde bulunan il başkanı Ünlü, “MHP Kocaeli Teşkilatı ilçe başkanları ile kozmik odasında değerlendirme toplantımızı yaptık. AKP’nin miting alanına toplayamadığı insan sayısının üstünde Kocaeli genelinde 3 bin 614 sandıkta 25 bin 759 kişi ile sandık başında olacağız. Önceki akşam Ülkü Ocakları ile gerçekleştirdiğimiz toplantıda ülkücü gençlerimizin sorunlarını dinledik. Saha çalışmalarımız ve 40×40 programlarımız devam ediyor. MHP 3. vekili çıkarmamız için çalışmalarımız devam ediyor.  Çarşamba günü akşamı 12 ilçede 120 bölgede toplantı yapacağız.

 

TEK ŞART 330 OY

Ayrıca kaçak seçmenleri sandık başında sürprizler bekliyor. Her okulda MHP’nin özel timleri görev alacaktır. Kocaeli’den AKP’nin 7. adayını meclise göndermesi için 73 bin, CHP’nin 4. Adayını meclise göndermesi için ortalama 58 bin oy alması gerekiyor. Bizim 2. Vekilimizi göndermemiz için ise sadece 330 oy gerekli. Meclise PKK’lı vekil yerine MHP’li bir vekil gönderelim. Bunun tek şartı 330 oy. Sen en iyisini bilirsin Kocaeli” ifadelerine yer verdi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki