Meydanda Kalpler Birlikte Attı

Gebze Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Gebze’ye gelen Dursun Ali Erzincanlı okuduğu şiir ve naatlarıyla; meydanı dolduran Gebzelilere duygu dolu bir Ramazan akşamı yaşattı
17 Temmuz 2014, Perşembe - 16:42

 

Gebze Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan ayı özel etkinlikleri Gebze Kent Meydanı’nda tüm hızıyla devam ediyor. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in ev sahipliğinde önceki akşam gerçekleştirilen Dursun Ali Erzincanlı ile şiir resitalini izlemek üzere kent meydanına adeta akın eden Gebzeliler, duygu dolu bir Ramazan akşamı yaşadı. Hz. Muhammed sevgisini konu eden şiir ve naatları etkili sesiyle Gebzeliler için seslendiren Dursun Ali Erzincanlı’yı izlemek üzere kent meydanını adeta hınca hınç dolduran binlerce Gebzeliye; Başkan Köşker’in yanı sıra Nijerya Konsolos’u İbrahim İsa, belediye başkan yardımcıları Nilay Ayran, Engin Güzel, belediye meclis üyeleri, dernek temsilcileri eşlik etti.

DOLU DOLU PROGRAM

Hazreti peygamberin hayatından kesitlerin anlatıldığı şiirleri Gebzeliler için seslendiren Dursun Ali Erzincanlı programında ‘40 yaşındasın’ isimli şiirle başladı. Duygu yüklü şiirlerin seslendirildiği programa katılan ve meydanı dolduran Gebzeliler unutulmaz bir akşam yaşadı. Programın ev sahipliğini yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker yaptığı selamlama konuşmasında, Gebzelilerin yaklaşan Kadir Gecelerini ve Ramazan bayramlarını tebrik etti. Mağfiret ve bereket ayı olan Ramazan ayının ruhaniyetine uygun programlar düzenlemeye özen gösterdiklerini dile getiren Başkan Köşker, programlara iştirak eden Gebzeli hemşerilerine de teşekkür etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki