MESLEKTE BİRLİK GEBZE’DE TOPLANDI

Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği Nisan ayı genişletilmiş istişare kurulu toplantısı, Gebze Dilaş Restaurant’ta gerçekleştirildi.
15 Nisan 2014, Salı - 15:17

Yemekli toplantının misafiri Gebze Ticaret Odası (GTO) Başkanı Nail Çiler oldu. Odanın çalışmalarını ve bu çalışmalarda Mali Müşavirlerin katkılarını anlatan GTO Başkanı Nail Çiler, üyelerin yasal sorunlarının çözümü için ortak çalışma yapılmasının faydalı olacağını, bakanlıklara ulaştırmak için de mevzuatla ilgili kısa ve teknik öneri raporlarına ihtiyaç olduğunu söyledi.

Meslekte Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Akbulut’ta “GTO’ nun başarılı ve öncü çalışmalarını ve eğitim faaliyetlerini basından ve bizzat bölgedeki meslektaşlarımızdan öğreniyoruz ve takdir ediyoruz. Başarı ve duyarlılığınızı paylaşmak için birlikte olmayı arzu ettik. Kabul edip toplantımıza katılımınızdan ve paylaşımlarınızdan dolayı meslektaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Yemek sonrası günün anısına Nail Çiler’e Meslekte Birlik Plaketi takdim edildi. Başkanın ayrılmasından sonra devam eden aylık istişare toplantısında oda çalışmaları, mesleğin sorunları ve derneğin yürüteceği faaliyetler konusunda kararlar alındı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki