Menderese Sahip Çıkın!

Menderese Sahip Çıkın!
07 Eylül 2016, Çarşamba - 14:54

Kocaeli’nin Hızla Büyüyen İlçesi Olan Çayırovada Ana Caddeler Ara Yollar Adeta Tehlike Saçıyor. Çayırovalı Esnaf Ve Vatandaşlar Gazetemize Yaptıkları Açıklamada Yetkililere Seslenerek Gerekli Adımların Atılmasını İstediler.

Hız Kesici Set İstiyoruz!

Yenimahalle Menderes Caddesi esnafı vatandaşları duyarsız sürücülerin hız denemesi yaptıkları caddelerde ara yollarda yaşanan kazalar sonrası gazetemize yaptıkları açıklamada; işlek cadde ve yollarda trafik kazalarının sıklıkla yaşanması üzerine trafik kazası riskini azaltmak ve yayaların can güvenliğini sağlamak amacıyla ilçe merkezinde Sağlık ocakları, okul giriş çıkış yerlerine, acilen hız kesici setlerin konulmasını istediler.

Hatalı Parklar Çileden Çıkarıyor!
Çayırovanın en işlek caddelerinden olan Menderes ve Fatih Caddesi ayrıca bankaların yoğun olduğu bölümlerde duyarsız sürücülerin çift taraflı üzerine yapılan hatalı araç parkları sürücüleri ve vatandaşları çileden çıkarıyor. Yol boyunca yapılan çift sıra parklar ve zor anlar yaşatıyor. Gazetemize gelen yoğun şikayetler üzerine yetkililere sesleniyoruz bu çile nereye kadar sürecek niye gerekli adımları atmıyorsunuz diyerek sitemde bulundular. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki