Mekkenin fetih gecesine davet var

29 Aralık 2015, Salı - 13:50

Anadolu gençlik derneği Çayırova temsilciliği Mekke’nin Fethini kutluyor.Kutlamaya tüm Çayırovalı vatandaşları beklediklerini ifade eden Sinan AYDEMİR,yazılı açıklama yaparak herkesi o gecede ağırlamaktan onur duyacaklarını dile getirdi

Aydemir açıklamasında:

Anadolu Gençlik Derneği Çayırova Temsilciliği olarak Mekke’nin Fethini 1385. yıl kutlamasını 31 Aralık 2015 Perşembe Günü Çayırova Belediye Kültür Salonunda gerçekleştireceğiz.

Mekke’nin Fethi iman, azim, sabır ve fedakârlıkla gerçekleştirilen kutlu bir fetihtir. Mekke’nin Fethi bir damla kan dökülmeden, aksine her bir ferdin can ve mal emniyetiyle gerçekleşmiş bir fetihtir. Bu durumda bize göstermektedir ki; gerçekleşen bu fetih, beldenin-şehrin fethi değil aslında gönüllerin fethidir. Böylesine muazzam bir fethi anmak ve genç nesillere anlatmakta elbette Anadolu Gençlik Derneği’nin vazifesidir.

Programımızda Kuran-ı Kerim tilavetleri, ilahiler,Sinevizyon gösterileri, konuşmacılar ve ayrıca geçtiğimiz hafta yapılan Siyer-i Nebi yarışması ilçe birincisine ödül töreni yapılacaktır.

31 Aralık günü Saat 19:00 da düzenlenecek olan Mekke'nin Fethi programında her yıl teveccüh gösterip kutlamalara katılarak Mekke'nin Fethini şanına yakışır bir şekilde kutlanmasında bizleri yalnız bırakmayan tüm Çayırova halkına teşekkür ediyoruz,  İnşallah bu yıl da aynı teveccühü gösterip salonunun dolacağını temenni ediyoruz. O gece Mekke’nin fethi programımıza katılacak tüm Çayırovalılara şimdiden teşekkürederiz.Dedi

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki