Mega Proje Hayata Geçiyor

Mega Proje Hayata Geçiyor
25 Şubat 2016, Perşembe - 14:28

Öz Orak Emlak İnşaat Çayırova Atatürk Mahallesinde Gerçekleştirdiği Yeni İnşaat Projesinin Mutluğunu Osman Orak ve Tekin Dost Öncülüğünde Kurban Keserek  dostları ile paylaştı.Ayrıca Çayırovada İnşaat Sektöründe Önde Gelen Genç İş Adamlarına Yemek İkramında Bulundular.

Çayırovanın Yükselen Değeri Öz Orak İnşaat

Yıllardır Çayırova güvenilir hizmet veren sanayi arsaları, daireler, arsa, tarla, kat karşılığı arsalarınız ve gayrimemnunlarınızda güvenilir adresi olan Öz Orak Emlak İnşaat Firma sahipleri genç iş adamları Osman Orak ve Tekin Dost öncülüğünde yapacağı yeni inşaat projesi ile yeni bir ilke imza atmanın gurunu kestikleri kurban ile ve sonrası verdikleri yemek programında birlikte yaşadılar. Çayırovada inşaat sektöründe yaptığı başarılı çalışmalar ile birçok Çayırovalıları ev sahibi yapan Öz Orak inşaat başarıya doymadan emin adımlar ile sektörde hızla ilerliyor.

Öz Orak İnşaat Hız Kesmeden Ev Sahibi Yapıyor

Emlak sektöründe birçok başarıya imza atan Osman Orak ve Tekin Dost yaptıkları açıklamada yeni projemiz ile çalışmalarımız sürmektedir, bir süre önce Özgürlük mahallesinde ve Atatürk mahallesinde yaptığımız binalarımızı bitirdik. Allah’ın verdiği güç ile ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızı ev sahibi yapmanın gurunu halkımız ile birlikte yaşadık diyerek, Atatürk mahallesine ENG Park konutları yanı başında ilçeye yakışan bir mega projeyi faaliyete geçirmek için  deneyimli ekiplerimiz çalışmalarda bulunmaktayız, en kısa sürede hızlı bir şekilde ustalarımız ile A’dan Z’ye kaliteli bir işçilik ile kalitemize yakışan bir proje ile dost ve sevenlerimizi ev sahibi yapacağız dediler.  Firma yetkililerine;Özgürlük Mahallesi Rahmi Dibek Caddesi No. 61 Çayırova adresinde,  0262 743 10 12 – 0530 425 01 50 ve 0532 378 05 08 numaralardan ulaşabilirsiniz. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki