Medicalpark temsilcileri ağırladı

Medicalpark temsilcileri ağırladı
07 Kasım 2016, Pazartesi - 10:36

Medıcal Park Gebze Hastanesi Petrol-İş Gebze Şube Yönetimi, Fabrika Baş Temsilcilerini Ve Fabrika Temsilcilerini Ağırladı

 

Medical Park Gebze Hastanesi 5 Kasım 2016, Cumartesi günü Petrol-İş Gebze Şube Başkanı Süleyman Akyüz, Petrol-İş  Gebze Şube Yönetimi, Fabrika baş temsilcileri ve Fabrika Temsilcilerini  hastanede ağırladı.

Medical Park Gebze Hastanesi Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Abdullah Erdal İbanoğlu, Başhekimi Uzm. Dr. Erhan Çıplaklıgil, Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Erol Ateş, Anlaşmalı Kurumlar Uzmanı Yıldız Geçit ve Murat Ceyhan’ın ev sahipliğinde geçen kahvaltılı toplantıya katılım oldukça yüksekti. Hep birlikte kahvaltının ardından Medical Park Gebze Hastanesi Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Abdullah Erdal İbanoğlu’nun hastane ve sağlık sektörü hakkındaki sunumunu dinleyen Petrol-iş Gebze Şube Yönetimi ve Fabrika Baş Temsilcileri ve Temsilcileri toplantı sırasınca merak ettikleri soruların da yanıtlarını buldu. Oldukça sıcak ve samimi bir havada geçen toplantı sonunda hatıra fotoğrafı çektirdiler. Petrol-İş Gebze Şube Başkanı Süleyman Akyüz, Petrol-İş Gebze Şube Yönetimi, Fabrika Baş Temsilcileri ve Fabrika Temsilcileri Medical Park Gebze Hastanesi’ne teşekkürlerini sunarak hastaneden ayrıldılar.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki