Medical Park Gebze Hastanesi kuaförlere eğitim verecek

18 Kasım 2014, Salı - 11:01

 

MEDİCAL PARK Gebze Hastanesi, 2014-2015 yılı içerisinde Gebze Berberler ve Kuaförler Odası üyelerine sık karşılaşılan saç probleri hakkında eğitim verecek.

Gebze Berberler Kuaförler Odası Başkanı Kenan Çelik, “2005 yılından beri Oda Başkanlığını büyük bir sağduyu ve içtenlikle yürütmekteyim. Bu süre zarfında mesleğimin ve meslektaşlarımın Avrupa standartlarında çalışmaya ve kazanç elde etmeleri için gelişmelerini , trend modelleri yakalamaları için yurt içi ve yurt dışı eğitimlere katılmalarını sağlayarak gelişmelerine katkı sunmaktayız.

Aynı zamanda kişisel gelişim eğitimleri, hijyen eğitimi, işletme eğitimi vererek kendilerini geliştirmeleri sağlanmıştır. Kurumsal olarak Türkiye’de hep ilklere imza attık.

Bir ilki de Medical Park Gebze Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Dr. Kenan Dibek ile gerçekleştiriyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz. 2014 – 2015 yılı içerisinde kuaför ve berberlerimiz için ‘Sağlıkla Eğitim’ sosyal sorumluluk projesi ile yeni bir çağ başlatıyoruz.

Belirli gün ve periyotlarda Medical Park Gebze Hastanesi, Dermatoloji Uzmanı Dr. Kenan Dibek’in vereceği ‘Sık karşılaşılan saç problemleri’ eğitimine tüm oda üyelerimizin katılımını sağlayacağız. Eğitim sonunda katılımcılara Dermatoloji Uzmanı Dr. Kenan Dibek tarafından sertifika verilecektir” dedi.

MEDİCAL PARK GEBZE HASTANESİ, GEBZE BERBERLER
KUAFÖRLER ODASI ÜYELERİNİ BİLGİLENDİRİYOR

Medical Park Gebze Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Dr. Kenan Dibek ise, “Gebze Berberler Kuaförler Odası Başkanı Kenan Çelik ile bir araya geldiğimizde Gebze bölgesi için faydalı neler yapabileceğimizi görüştük.

Eğitim, her alanda ihtiyaç duyulan en önemli kaynaklardan birisi. Biz hekimler gibi insanlara dokunarak işlerini yapan berberler ve kuaförlerin karşılaşabilecekleri problemleri ele alacağımız bir eğitim planlıyoruz.

Bu eğitimin sonunda, salonlarında hizmet veren kuaförler ve berberlerin, hizmeti alan kişilerin karşılaşıla bilecek saç ve deri problemlerine karşı bilinçli olmalarını sağlamış olacağız.

Farkındalık yaratan bu eğitim ile müşterilerinin karşılaşa bileceği hastalık, alerjik rahatsızlıklar, deri problemleri gibi bir çok önemli rahatsızlığı önceden fark ederek uyarmalarını ve yapılan boya vb işlemlerde önlem almalarını sağlamış olacağız” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki