MEDICAL PARK GEBZE HASTANESİ GEBELERİ OKULA BEKLİYOR!

MEDICAL PARK GEBZE HASTANESİ GEBELERİ OKULA BEKLİYOR!
05 Kasım 2016, Cumartesi - 13:03

 Deneyimli, başarılı hekim kadrosuyla, tıbbi altyapısıyla Gebze’de 6 yıldır hizmet vermeye devam eden Medical Park Gebze Hastanesi 25 Kasım 2016, Cuma günü tüm gebeleri okula bekliyor.

Gebze’de hasta ve hasta yakınlarının her zaman yanında olan Medical Park Gebze Hastanesi anne bebek sağlığı konusunda her ay anne adaylarıyla Gebelik Okulu’nda buluşmayı planlıyor. Anne adaylarının kafalarındaki sorulara yanıt bulacağı ve değerli bilgilerin verileceği okula tüm anne adaylarını bekliyor.

 

Medical Park Gebze Hastanesi Gebelik Okulu hastanenin 7. Kat konferans salonunda 25 Kasım Cuma günü gerçekleşecek. Program saat 13:00’de Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Murat Api’nin Sağlıklı Gebelik Süreci ve Doğumu anlatması ile başlayacak. Ardından Yenidoğan Uzmanı Uzm. Dr. Mehmet Sarıaydın Yeni doğan bebeğe yaklaşım konusunda anne adaylarına değerli bilgiler verecek. Kısa bir aranın ardından Uzman Psikolog Gizem Sezgiç Gebelikte Psikolojik Değişimler ve Baş etme yöntemlerini anlatacak. Gebelikte Beslenmenin önemine ise Beslenme ve Diyet Uzmanı Dyt. Simge Çolakoğlu değinecek. Programın en son eğitimcisi Eğitim Hemşiresi Şerefnur Yılmaz ise anne adaylarının çok merak ettiği ve çekindiği bebek bakımı hakkında uygulamalı bilgiler verecek.

 

Katılımın ücretsiz olduğu Gebelik Okulu’na gelen anne adaylarından bir kişiye program sonunda 1 saatlik Gebelik Çekimi hediye edilecek.

 

                                                                                 

 Ayrıntılı Bilgi İçin:

Medical Park Gebze Hastanesi

Kurumsal İletişim  Müdürü Çiğdem Görkey Şenüçler 0530 174 21 15 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki