Medical Park Gebze Bilgilendirmeye Devam ediyor

07 Aralık 2014, Pazar - 15:25

Medical Park Gebze Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Dr. Kenan Dibek,Kuaför ve Berberlere ‘’Sık Karşılaşılan Dermatolojik Saç Problemleri ‘’ Anlatmaya Devam Ediyor!

İKİNCİ SERTİFİKALAR BU GÜN VERİLDİ!

Geçtiğimiz günlerde bayan kuaförlere verilen eğitim Pazar günü erkek berberlere verildi. Gerçekleşen proje hakkında açıklamalarda bulunan Gebze Berberler Kuaförler Odası Başkanı Kenan Çelik,  amaçlarının odaya üyelerini sık karşılaşılan dermatolojik saç problemleri konusunda bilgilendirmek olduğunu söyledi. Çelik şunları ifade etti;  “Bizler bu eğitimleri hem berber ve kuaförlerimizi hem de müşterileri koruma açısından çok önemsiyoruz. Bu gün 120 üyemiz sertifikasını aldı. Katılım ve ilgi her geçen gün artıyor.’’ Dedi.

AMAÇ FARKINDALIK YARATMAK!

Medical Park Gebze Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Dr. Kenan Dibek ise berberler ve kuaförlerin işyerinde sıkça karşılaştıkları hastalıklar ile ilgili vermiş olduğu eğitim ile ilgili, “Bu bir farkındalık yaratma eğitimidir. Vermiş olduğumuz eğitimler salonlarında hizmet veren kuaförler ve berberlerin, hizmeti alan kişilerin karşılaşılabilecek saç ve deri problemlerine karşı bilinçli olmalarını sağlamış olacağız. İşlemlerde önlem almalarını sağlayarak erken teşhis ile bir çok kalıcı hasar ve hastalığın önüne geçmeyi hedefliyoruz. Bu gün 120 berberimize sertifikalarını verdik. Bilinçli bir toplum ile farkındalık yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki