MANİFASTO....

Çayırova spor taraftarlar derneği,sosyal medya üzerinden bildiri yayınlayarak,her kesimin kendisini çek etmesini istediler.
01 Ekim 2013, Salı - 10:29

ACI GERÇEKLER;

Önce İğneyi kendimize batıralım bir taraftar olarak soruyorum ve cevaplarınızı cok merak ediyorum siz bu takımın yöneticileri : 
• Bu takımda yönetici olarak seçilen ve boy boy resim çektirenler neredeler ?
• Eğer bu takımın yönetici kadrosu var ise bu takımın paraya ve tranfere ihtiyacı olduğunu görmezlermi ?
• bu takımın maçlarına neden gelmezler ?
• Bu takım yönetici olarak sadece 2-3 kişiden ibaretse diğerleri ne iş yapar ?


Sayın yöneticiler aklınıza başınıza alın siz ''alın size takım dediniz hep destek tam destek dediniz’’ bizler taraftar olarak bizler elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ya görevinizin başında olun yada bırakın bu takıma cidden fayda sağlayacak insanlar devralsın bu kadar duyarsız olunmaz. Bu takımın gazetelerde boy boy resim çektirerek gövde gösterisi yapacak yöneticiye ihtiyacı YOKKK ….Ya bu takıma destek çıkarsınız yada taraftar olarak tribünde hakkınıza düşeni alırsınız…!!!

Sevgili basın ;

Allah aşkına nasıl olurda görmezsiniz nasıl olurda duymazsınız görmezsiniz , yazmazsınız , sayın medya sahipleri basın yayın organları Pazar günü Sultan Gazi deplasmanındaydık hanginiz haber yatınız hanginiz bu takımın arkasında durdunuz söylermisiniz. Çayırovalı'lara ÇAYIROVA SPORU tanıtmak için kaç haber yaptınız? Şunu unutmayın Çayırovadan ekmek yiyen basın yayın organları ya bu semtin takımınada sahip ÇI-KI-LA-CAK yada bu takımı satan herkim olursa olsun TARAFTARLAR DERNEĞİ olarak bizde onu satarız bu böyle bilinmeli…..

Sayın esnaf kardeşim ;

Siz Çayırova esnafı elinizi vicdanınıza koyun bakalım kaç kere hatırladınız bu ilçenin bir takımı olduğunu…! Nerde destekleriniz kaç tanenizin dükkanında ÇAYIROVA SPAOR ‘ un bayrağı var , atkısı var , amblemi var ama sizde haklısınız bu yürek işi …..
Bütün ÇAYIROVA esnafı şunu iyi aklına sokmalı siz fedakarlık yaparsanız bir şeyler olacak sizden para pul isteyen yok sadece DESTEK olun….

Peki halk olarak bizler ;

Her yerde biz ÇAYIROVALIYIZ diyerek ahkam kesen gururlanan siz HALK nasıl sahip cıkmazsınız bu takıma …..!!! 20.000 nufuslu AKHİSAR SPORU görmezmi gözleriniz Çokmu zor haftada 1 gün 2 saatini ayırıp semtin takımına sahip çıkmak ? kimseye futbolu sevdirmek zorunda değiliz ama bu artık spor olmaktan çıktı konu olan Çayırova yani her aksam sokağında dolaştığın ekmeğini yediğin SEMT bu takıma biz sahip çıkmazsak kimden fazda bekliyorsunuz sadece şunu söylemek istiyoruz yazık gerçekten çok YAZIK…..!!!

ÇAYIROVA TARAFTARLAR DERNEĞİ
 —
ROTA AJANS...
Fotoğraf: ACI GERÇEKLER;Önce İğneyi kendimize batıralım bir taraftar olarak soruyorum ve cevaplarınızı cok merak ediyorum siz bu takımın yöneticileri : •Bu takımda yönetici olarak seçilen ve boy boy resim çektirenler neredeler ?•Eğer bu takımın yönetici kadrosu var ise bu takımın paraya ve tranfere ihtiyacı olduğunu görmezlermi ?•bu takımın maçlarına neden gelmezler ?•Bu takım yönetici olarak sadece 2-3 kişiden ibaretse diğerleri ne iş yapar ?Sayın yöneticiler aklınıza başınıza alın siz ''alın size takım dediniz hep destek tam destek dediniz’’ bizler taraftar olarak bizler elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ya görevinizin başında olun yada bırakın bu takıma cidden fayda sağlayacak insanlar devralsın bu kadar duyarsız olunmaz. Bu takımın gazetelerde boy boy resim çektirerek gövde gösterisi yapacak yöneticiye ihtiyacı YOKKK ….Ya bu takıma destek çıkarsınız yada taraftar olarak tribünde hakkınıza düşeni alırsınız…!!!Sevgili basın ;Allah aşkına nasıl olurda görmezsiniz nasıl olurda duymazsınız görmezsiniz , yazmazsınız , sayın medya sahipleri basın yayın organları Pazar günü Sultan Gazi deplasmanındaydık hanginiz haber yatınız hanginiz bu takımın arkasında durdunuz söylermisiniz. Çayırovalı'lara ÇAYIROVA SPORU tanıtmak için kaç haber yaptınız? Şunu unutmayın Çayırovadan ekmek yiyen basın yayın organları ya bu semtin takımınada sahip ÇI-KI-LA-CAK yada bu takımı satan herkim olursa olsun TARAFTARLAR DERNEĞİ olarak bizde onu satarız bu böyle bilinmeli…..Sayın esnaf kardeşim ;Siz Çayırova esnafı elinizi vicdanınıza koyun bakalım kaç kere hatırladınız bu ilçenin bir takımı olduğunu…! Nerde destekleriniz kaç tanenizin dükkanında ÇAYIROVA SPAOR ‘ un bayrağı var , atkısı var , amblemi var ama sizde haklısınız bu yürek işi ….. Bütün ÇAYIROVA esnafı şunu iyi aklına sokmalı siz fedakarlık yaparsanız bir şeyler olacak sizden para pul isteyen yok sadece DESTEK olun….Peki halk olarak bizler ; Her yerde biz ÇAYIROVALIYIZ diyerek ahkam kesen gururlanan siz HALK nasıl sahip cıkmazsınız bu takıma …..!!! 20.000 nufuslu AKHİSAR SPORU görmezmi gözleriniz Çokmu zor haftada 1 gün 2 saatini ayırıp semtin takımına sahip çıkmak ? kimseye futbolu sevdirmek zorunda değiliz ama bu artık spor olmaktan çıktı konu olan Çayırova yani her aksam sokağında dolaştığın ekmeğini yediğin SEMT bu takıma biz sahip çıkmazsak kimden fazda bekliyorsunuz sadece şunu söylemek istiyoruz yazık gerçekten çok YAZIK…..!!!                                                            ÇAYIROVA TARAFTARLAR DERNEĞİ

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki