Makine Mühendisleri Odasından Yaza Merhaba

Makine Mühendisleri Odasından Yaza Merhaba
01 Haziran 2016, Çarşamba - 11:41

TMMOB Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Gebze İlçe Temsilciliği'nin her yıl gerçekleştirdiği ‘Yaza Merhaba’ kokteyli bu yılda yoğun katılımlı olarak gerçekleştirildi .TMMOB Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Gebze İlçe Temsilciliği'nin her yıl gerçekleştirdiği ‘Yaza Merhaba’ kokteyli bu yılda yoğun katılımlı olarak gerçekleştirildi  
  Gebze Beybaba Çiftliği'nde gerçekleşen kokteyle   TMMOB Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Gebze ilçe temsilcisi Sinan Yücel ve yönetim kurulu üyeleri, Gebze Mimarlar Odası Başkanı, çok sayıda mühendis ve mimarın yanı sıra BİLKAR başkanı Serdar Dikkatli, Eğitim - Sen Temsilcisi Eylem Bahadır, Özgürlük Kitapevi İlhan Canan ile 250 kişinin üzerinde davetli katıldı.
TMMOB Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Gebze İlçe Temsilcisi Sinan Yücel “Bu yıl 13. sünü düzenlediğimiz geleneksel   yaza merhaba kokteylinde   bizi yalnız bırakmadığınız için önceki yönetime ve tüm üyelerimize çok teşekkür ediyorum.   Üyelerimize yönelik önceki dönemlerde yapmış olduğumuz etkinlikleri arttırarak devam edeceğimizi bilmenizi isterim. Teknik seminerler ve eğitimlerin yanı sıra sosyal faaliyetlerimizle de üyelerimize hizmet etmeye çalışacağız.Yeni mezun üyelerimizin iş bulması için kendilerine destek olacağız. Emekli üyelerimizle de sık sık sorun ve sıkıntılarına yönelik toplantılarımız ve girişimlerimiz devam edecek" dedi. 
Gece ilerleyen saatlere kadar çok sesli çello, keman ve gitardan oluşan klasik müzik resitali ile devam etti
 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki