Mahmut Civelek: Gelen kişi çıtayı yükseltecek

27 Aralık 2014, Cumartesi - 11:32

 

Ak parti İl Başkanı Mahmut Civelek, kedisinden sonra kimin il başkanı olacağı ile ilgili kararı Başbakanın vereceğini belirterek, “Bugüne kadar bizden önce gelmiş il başkanları gibi bundan sonrada gelecek il başkanları çıtayı yükseltecek” dedi.

 

 

Mazbatasını alarak görevine resmen başlayan AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus ve yeni seçilen yönetimi AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek’e partisinin il binasında ziyarette bulundu. Ziyarette konuşan Talus, "Dün mazbatamızı aldık, ayağımızın tozuyla il başkanımızı ziyaret ettik. Başiskele olarak kongremizden sonra mutluyuz herkesi sahiplenen bir liste yaptığımız inanıyorum hepimiz birimiz içiniz. Gece gündüz çalışacağız. İl Başkanımızın kural ve hedeflerini biliyoruz. Bizde hep birincilikle geldiğimiz ilçemizde birinciliklerimizi arttıracağız. Oy oranımızı yüzde 70’e çıkarmak için çalışacağız hedefimiz büyük bunun için her kesime ulaşmalıyız” dedi.

 

GÜN GENÇLERİ KAZANMA GÜNÜ
Başiskele’de gergin bir kongre geçirdiklerini belirten Civelek, "Kongremiz hafif gergin gibi oldu ama güzel bir kongre yaşadık. Gebze hariç 11 ilçemizde tek listeli kongrelerimizi yaptık. Sizleri seçerek isabetli karar vermeye çalıştık. Şahin Talus, hangi kardeşimizle çalışmayı düşündüyse bugün güzel bir yönetim oluşturdu. Çalışan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Bugüne kadar en yüksek oyu almamızı sağladılar. Gün yeni gençleri, hanımları kazanma günü. Önümüzde kadın ve gençlik kolları kongrelerimiz var amacımız yeni isimleri partiye kazandırmak” ifadelerini kullandı.


KARAR BAŞBAKANIN
‘Bizim 17 ve 25 Aralık tarihlerini unutma gibi bir şeyimiz olamaz’ diyen Civelek, “Bu memlekete bu operasyonları yolsuzluk gibi gösterdiler. Bakanları ve istifa ettirmeyi ve hükümeti düşürmeye çalıştılar. O yüzden 2015 seçimlerine iyi hazırlanmak lazım. Yeni anayasamızı kendimiz millet olarak yapmamız lazım. Aramızdan il başkanı olacak kardeşlerimiz var. Kararı Başbakanımız verecek. Bugüne kadar bizden önce gelmiş il başkanları gibi bundan sonrada gelecek il başkanları çıtayı yükseltecek. Yeni yılda herkes muhasebesini yapacak. ’Ben neleri yapabilirim’ diyecek” şeklinde konuştu.

 

İSMİ MAHMUT OLMAYACAK
Yerel bir gazetede çıkan ‘1. Mahmut Dönemi 7 Şubat’ta bitecek’ haberine değinen Civelek, “Benden sonra gelecek arkadaşımızın adının Mahmut isminde olacağını sanmıyorum” dedi. Noel kutlamaları hakkında da konuşan Civelek, “ Noel kutlamaları ne olduğu belli olmayan bir kutlamadır. Biz sadece Kuranı Kerimi biliriz. Hıristiyanların kendi kitaplarında bile bu tarih tam olarak net değil. 2 Ocak peygamberimizin doğumu. 1 Ocak için kendini parçalayanlar 2 Ocak için hiçbir şey yapmıyorlar” diye konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki